Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5540

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671008 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 19:54
dolce... cik izvēlīga!Ņem tik ciet.Man nekāda naf !
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:54
vai tiešām SD tiks pie TV??
0 0
28/12/2014 19:55
Jēj, man ar ir lillā dāvana! 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:56
mēs varēsim taisīt zilo karbunkuļu..tfu vibratoru klubiņu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:56
Flēriņ, es gribēju tādu rudzupuķu zilu..Kaučkur tādu ierkastu redzēju un man uzreiz asociējās ar tādu krāsu... Es neslaucīšu prom..Varbūt ka kāds ielūrēs un visādi glupi domas... a man pofig būs...

Paldies, V-plēsi..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:56
Flēriņ, es gribēju tādu rudzupuķu zilu..Kaučkur tādu ierkastu redzēju un man uzreiz asociējās ar tādu krāsu... Es neslaucīšu prom..Varbūt ka kāds ielūrēs un visādi glupi domas... a man pofig būs...

Paldies, V-plēsi..
0 0
28/12/2014 19:57
Sole ... a šitā nemaz nav zemē metama ideja


... a vispār - vismaz var te šovakar izzirgoties ...
0 0
28/12/2014 19:57
Dolče, nu baigi izvēlīgā... ņem, ko dod! 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 19:58
dāvinātam zirgam uz krānu neskatās!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:58
Es takšjau pajēmu... Vai ta pasaņot nedrīkst?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 19:59
Sol,
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 20:00
sol... tagad tā tas teiciens skan, pa jaunam :)))
0 0
28/12/2014 20:00
es grib redzet..kas tas par daiktu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 20:01
Bļā, nepaspēju tricienvieniniekus pasūtīt... pajēma TV..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:01
jūs takš to puiku izputināsiet... vaiznies-katrai te pa vibratoram dāvināt!!!
0 0
28/12/2014 20:02
vai tad jau balsojums beidzās???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 20:02
jā, stulbums šoreiz guva virsroku..nez kā Sd .. ar zivīm norēķināsies?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 106

28/12/2014 20:02
Un tomēr SD
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 20:03
Nu tad zināmi tautas varoņi:)))
0 0
28/12/2014 20:04
Man to zilo daiktu babiņa sūtīja...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas