Valet, daudz lamāsies, aizbraukšu..pie zināma Emmmas ielas nama ūdenīti palaistīšu... ies no rīta Valetiš ārā ..un UPSS... uz mutītes... zobiņš nost...
00
28/12/2014 14:59
Es jau sen ka Emmas iela netusejos, mainiju dislokacijas vietu.
vai ta šodien par seksu..tb ēšanu neviens neko neteiks??!!
00
28/12/2014 15:14
Moš uz kādu krogu aizlaist???
00
28/12/2014 15:17
Tā. Beidzot mans jaunākais, pusgadu gaidīju, pielika vannas istabā izlietni. Lielais nomainīja dušas uzgali... Vārdu sakot, laime pilnībā. Varētu pasvinēt!;)