Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670998 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 14:48
Gāju pačolēt jauniegūto Soles krānu (to zilo), bet redzu vien puķu pušķi ... laikam kkas ar acīm noticies
0 0
28/12/2014 14:48
Ha, ha... zilu krānu... :)) Kur Jūs tos ģīmjus raujiet? Nekad neesmu tādās dumībās miedalījusies un negrasos.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:48
Valets ir prostitūts..pērkams onkulis!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:49
nu var jau tās dāvanas izdzēst, ja nepatīk!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 14:49
a mož valetu kāds onka nopērk.;)D
0 0
28/12/2014 14:52
Zagatas ibitit, es jau sevi nepardodu, bet ciparinus.
0 0
28/12/2014 14:52
valet, pie zobārsta eju regulāri. Šis bija akūts gadījums. Un, kā parasti, svētkos... zakon podlosķi!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:54
Valet, daudz lamāsies, aizbraukšu..pie zināma Emmmas ielas nama ūdenīti palaistīšu... ies no rīta Valetiš ārā ..un UPSS... uz mutītes... zobiņš nost...
0 0
28/12/2014 14:59
Es jau sen ka Emmas iela netusejos, mainiju dislokacijas vietu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:01
..un kur tad tu tusē, ja nav noslēpums..?( tā naivi pajautāju... )
0 0
28/12/2014 15:01
Valets konspirējas ...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:03
..ta skopulis viņš..Skrudžs riktīgs, negrib man to apsolīto kofi un kūciņ izmaksāt!!
0 0
28/12/2014 15:04
Sole - tautas el vē gudrība māca:
Neslēp krānu zem pūra!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:10
Nav man pūra, viss izdalīts!! ..jāsāk būs no jauna locīt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:11
vai ta šodien par seksu..tb ēšanu neviens neko neteiks??!!
0 0
28/12/2014 15:14
Moš uz kādu krogu aizlaist???
0 0
28/12/2014 15:17
Tā. Beidzot mans jaunākais, pusgadu gaidīju, pielika vannas istabā izlietni. Lielais nomainīja dušas uzgali... Vārdu sakot, laime pilnībā. Varētu pasvinēt!;)
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

28/12/2014 15:17
man cita problēma - ka attaisu ledusskapi, tā redzu Zsvētku vakara štovēto kāpostbļodu ar pārmetumu pretī veroties...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:18
Rit, no tevis pienākas!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 15:20
Lauciniec, kā es tevi saprotu... es nupat pelēko zirņu bļodiņu izņēmu un uzsildīju... nav ne vainas!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas