Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5420

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670997 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 13:36
ak jūs, viltībnieces...
0 0
28/12/2014 13:46
ehe.. ;-)
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

28/12/2014 14:17
nezinu, nezinu... gribēju nobalsot par pavisam nesen diskusijās iesaistījušos ļoti loģisku un jauku būtni, bet nekā.. izrādās - esmu viņas MK. un pilnīgi droši varu teikt, ka neesmu viņai nekad ne rupjas vēstules rakstījusi, ne par web kameru prasījusi..
0 0
28/12/2014 14:25
Cik reizes ir jaatkarto, ka pie zobuarsta jaiet vismaz reizi pusgada, higena un pie reizes parbauda zobeljus, vai visi vieta, lai pecak nav pasam ar pirksteljiem jakekse zobi ara.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 14:26
lauciiniece Kad te sākās sarunas par MK, paskatījos savējo. Nevienu neesmu likusi. Un jā, protams - tukša. Bet es savukārt esmu ievietota kaut kādu 2 personāžu kastēs, par kuriem man pat jausmas nav, kas tie tādi. Ne komunikācija ir bijusi, ne kas cits. Tā kā brīnumi notiek:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 14:29
mani arī neviena un neviens nav iesēdinājis MK.
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

28/12/2014 14:29
brīnumi notiek laikam tāpēc, ka joprojām Ziemassvētku laiks..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

28/12/2014 14:30
Laikam gan... :)
0 0
28/12/2014 14:32
A kura ir ta logiska un jauka butne? Nu vienkarsi zinkare moka.
0 0
28/12/2014 14:32
Es ar nekur nesēžu un nevienu nesēdinu... nu kaut kā bērnišķīgi
Lai veicas, kam veicas...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 14:33
daudz gribēsi zināt, ātri vecs paliksies.:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:37
nu tak pirms lielā balsojuma sasēdina cik var-profilakses pēc... ja nu sadomā nobalsot un mazāk par 10 ielikt!..pēc tam gan jau izlaidīs!
0 0
28/12/2014 14:38
Ta jau pofig, ja melnaja kaste iepiha, tik hrenova, ka nevar vinu diskusos piedalities, a ta gribas ko jauku uzrakstit.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:39
mani ne vien kastē ielika, bet arī zilu krānu dāvanā atsūtīja..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 14:40
kam tu, sole, tā esi sariebusi.:)D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:43
..labi, būsim korekti ..un nevienu vārdā nesauksim!
0 0
28/12/2014 14:43
Sol, kas pašām trūkst, to citām dāvā...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 14:44
šitajos balojumos principa pēc nepiedalos.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 14:45
mani tikai māc ziņkāre, vai tā tiešām var-viens tantuks tur rullē no diviem profiliem..abi uz balsošanu, ar dažādiem nikiem, bet tante token viena...
Tas ķipa, ja viena nevinnē, tad otrai ir cerības... uz to Erotu bez maksas aizvilkties, siekalu palaist!!
0 0
28/12/2014 14:47
Ja kads vai kada man kaut sudraba medali uzsauks, varu ielikt kaut desmit kaut tukstoti.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas