Mums nav šausma, bet domāju, ka daudzi to negribētu atklāt!... nav sarežģīti, tik printerim mājās jābūt..es pati esmu vienreiz printējusi un veikalā maksājusi, bet tagad man Maximas nav tuvumā, ..neiešu jau speciāli uz Siguldu braukt:(vispār stulbi, varēja jau ar SMS to štelli lētāku uztaisīt-tas cilvēkiem būtu visērtāk!
0
0