Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5360

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670992 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:30
Turpinām svinēt??..šodien Ingas, Ingeborgas jāsumina!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

28/12/2014 10:30
Ta nu gan šausma, ka uzzinās 😎, bet tas izklausās sarežģīti...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:35
Mums nav šausma, bet domāju, ka daudzi to negribētu atklāt!... nav sarežģīti, tik printerim mājās jābūt..es pati esmu vienreiz printējusi un veikalā maksājusi, bet tagad man Maximas nav tuvumā, ..neiešu jau speciāli uz Siguldu braukt:(vispār stulbi, varēja jau ar SMS to štelli lētāku uztaisīt-tas cilvēkiem būtu visērtāk!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 10:41
Sol.kā parmaksāt?Ja ar sms nem 1.78, ja tā trīs mēn pēc kārtas -5.34 EUR, car ibankām 5.51 EUr..Kur ta tu pārmaksā?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

28/12/2014 10:43
Ir savs grāmatvedis, viss sarēķināts...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:44
Ar SMS 2.85!!!..sudraba konts uz 29 dienām..
0 0
28/12/2014 10:46
:)) Sole ar cipariem nedraudzējas :)) ir, ir 1, 78 ;)
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

28/12/2014 10:47
29 dienas gan, bet cena tiešām 1, 78
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:47
Esteria

SMS īsziņa:

Sudraba konts 29 dienas
€ 2.85
0 0
28/12/2014 10:47
Man rāda kā Solei - 2.85    Sole, mēs dārgākas meitenes.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:48
kas tad man gļuki rādās, vai??
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

28/12/2014 10:48
Nez tikko palūrēju 1.78, bet var jau ar karti sarēķināties, ne tikai ibanku
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 10:49
AA..pielēcca..Tā ir ka nikus maina tik bieži... Jaunajiem tā cena ir lielāka, vecajām mēbeelēm tā cena labāka... A Sole mums jauniņā skaitās..
0 0
28/12/2014 10:49
Esteria

SMS īsziņa:

Sudraba konts 29 dienas
1.78 €


varbūt tādēļ, ka sole un ube ir zaļi gurķi tautā el vē :))))))))))))))))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 10:49
Un Ube ar tajā skaitā..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

28/12/2014 10:49
Re kur sunc aprakts!!!
0 0
28/12/2014 10:50
nu re, mums ar dolči viss skaidrs :)))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:50
Vot, suņi... es tak te tikpat kā pirmdzimtā, bet naudu plēš, kā no zaļā jauniņā!!..ņeporjadok!!
0 0
28/12/2014 10:51
Nu labi, būšu jauniņā... re, abižo jauniņos.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:54
vispār jau nepareiza politika, jauniņos tieši vajag piesaistīt, ar atlaidēm un visādām fīčām, nevis baidīt prom ar uzcenojumiem!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas