jā, nupat izlasīju vienu fantastikas gramatu par pasaules galu. galvenā doma- cilvēka darbbas rezultāta izmainījusies vide, kas degradējoši iedarbojas uz dzīvniekiem un tie pēkšņī sāk mainīt uzvedību, uztver cilvēkus kā draudu un sāk masveida uzbrukt un iznīcināt cilvekus. jā, fantastika. bet tomēr, un sāpīgākais, ka beigas nebija optimistiskas. jo savu ērtību un egoisma dēļ, cilvēks negribēja mainīt savus paradumus... nu jā.kaut kā tā. nevarēšu ieteikt ka baigi foršo lasāmvielu, bet Džeims Patersons. ZOO.trilleris.
0
0