Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5400

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670993 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
28/12/2014 12:47
Soliit, man ideja, paprasi kādam paziņam te tautā, kas ir vecum vecs iemītnieks, nevis ienācejs un, lai tev uzsauc to kontu, un tu šim pārskaiti atpakaļ naudiņu, i tev izevīgak i tam otram labs darbiņš padarīts.ko?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:47
vispār trakas lietas, re-atkal lidmašīna pazudusi ar 162 cilvēkiem:(..prāmis jūrā aizdedzies... mums ta pagaidām viss pa mierīgo..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:48
Frais, es nezinu-vai tā var, man šķiet, ka tāpat jāmaksā būs tā augstākā maksa, jo cilvēks nepērk savam profilam-bet svešam!
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 1351

28/12/2014 12:50
beidziet, pašdarbnieces.. kaut kur atrod vai kāds iedod un dzer, jo citi arī dzer.. tā, mīļās, nedrīkst.. organisms pierod un parādās rezistence pret antibiotikām.. un tad vairs neko.. kamēr nevajag pa nopietnam, nav ko blēņoties.
0 0
28/12/2014 12:50
Ne vella nav pa mierīgo. Liepājā kaut kāda provokācija, krievu kopienas birojs izvandalēts. Krievu armijas kuģi pie jūras robežas...
0 0
28/12/2014 12:52
lauciniec, nekas nav tik briesmigi..nedzer jau katru mēnesi ..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:53
Rit... tie kuģi pie mūsu robežas ir visu laiku... mans puiks tieši ar to nodarbojas... ZS naktī arī bija uz dežūru izsaukts!!
Es viņam prasīju-būs karš, vai nebūs..viņš man atbildēja, ka provokācijas ir un būs... un tagad, kad LV ir prezidējošā valsts-būs vēl vairāk.
0 0
28/12/2014 12:55
Sol, Tu mums paziņosi, kad čumudāni jākrāmē...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:57
Ub, ja tu mani ņem līdz uz Austrāliju, tad es ar mieru!!:))
0 0
28/12/2014 12:58
Sol, ņemšu. Iesim caur Turciju, tur arī mums iedos naktsmājas.
0 0
28/12/2014 12:59
es miršu tepat ko nu vairs...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 13:03
Anks-tfu-tfu-tfu... nerunā par miršanu!
0 0
28/12/2014 13:03
Nu sarosās tak tautieši, kas jums labu darbu par daudz jau sadarīts? hei hei.
0 0
28/12/2014 13:05
nu esmu tāda mirttante pēdejas dienas..
0 0
28/12/2014 13:07
jā, nupat izlasīju vienu fantastikas gramatu par pasaules galu. galvenā doma- cilvēka darbbas rezultāta izmainījusies vide, kas degradējoši iedarbojas uz dzīvniekiem un tie pēkšņī sāk mainīt uzvedību, uztver cilvēkus kā draudu un sāk masveida uzbrukt un iznīcināt cilvekus. jā, fantastika. bet tomēr, un sāpīgākais, ka beigas nebija optimistiskas. jo savu ērtību un egoisma dēļ, cilvēks negribēja mainīt savus paradumus... nu jā.kaut kā tā. nevarēšu ieteikt ka baigi foršo lasāmvielu, bet Džeims Patersons. ZOO.trilleris.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 13:11
Anks, a kā tu bez konta tos ģīmīšus liec?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 13:23
apmēram skaidrs, jāpamēģina...
tiešām -sanāk
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 13:24
bet vienalga-ja kāds no vecajiem tautiešiem uz svētkiem uzsauks man kontu-būšu dikti pateicīga
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 13:26
šodien tak noslēdzas Gada balsojums, līdz 20 vēl var izklaidēties un paštokot!
0 0
28/12/2014 13:30
nu re mazas viltibiņas
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas