Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 5380

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 670991 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 10:55
A Sol, kas tev tā par banku???Skatos, ka visas 4 populārākas Latvijas bankas atbalsta norēķinu caur i-banku...
0 0
28/12/2014 10:55
tas droši vien lai necep augšā jaunus kontus uz 29 dienām, lai paši par sevi balsotu :))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 10:58
Dolče..man DNB, ļoti laba banka, starp citu, nekāš tā kā swedene vai seb
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 11:10
Sol, kamēr norēķini cau i-bankām, tikmēr jau neviena nekāš..kā jāiet uz filialēm, tad sākas..Bet tālāk es paklusēšu, jo varu aizrunāties...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 11:15
Nezinu, kā Rīgā, bet pa rajoniem baigi taisās likvidēt filiāles, gan tai pašai DNB, gan SEB... lai cilvēkus vairāk radinātu kārtot lietas caur i-banku.Vecākiem cilvēkiem varētu būt problēmas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

28/12/2014 11:21
Sol, veci cilvēki laukos jau izmanto pastu... Sava prieka pēc jau tās filiāles neslēdz ciet, neatmaksājas uzturēt, maz klientu..
0 0
28/12/2014 12:03
laikam rit būs jasauc dakteris.. nu vajag ko radikālāku par tautas metodēm..
man konta nafff un man ari rāda 2, 85 kaut esmu te diezgan sena
0 0
28/12/2014 12:06
Ārā smuks laiciņš. Pavicinot zaru slotu feini var izvingroties svaigā gaisā.
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 42738

28/12/2014 12:07
Nez, cik man bleķo sudrabs- es esmu ļooooti sena. Ņemu zeltu uz pusgadu un mēnesī laikam iznāca aptuveni tas pats, kas ņemot sudrabu katru mēnesi.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:08
Anks, ..nu traki!! Bet gan jau būs labi, padzersi antibiotikas, un būsi vesela!
0 0
28/12/2014 12:12
tā rādas..citādi uz pekām netikt..
0 0
28/12/2014 12:18
Sveiki! Ziņoju- vakar "izspiedu" to puszobu no mutes... pa nakti tūska gandrīz pazuda... nekas nesāp, bet sakne jau būs jārauj vienalga. Neceru, ka uz tās nabaga pussaknes kāds ko vēl būvēs. Labi, ka piecas dienas biju nodzērusi antibiotikas, ko ģim. ārsts pirmdien uzrakstīja.
anks, šitie modernie vīrusi ir baigi niknie, laikam bez antibiotikām cauri netiksi.

Ies skatīt tos kontus...
0 0
28/12/2014 12:20
Bē... man tāpat kā Solei... skaitos jauns gurķis... :( A napig man tas konts?!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

28/12/2014 12:21
ans - man apkārt daudzi pašlaik tā slimo un visi tomēr dzer antibiotikas.;(
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

28/12/2014 12:24
Rit, kā tu to zobu izspiedi???
0 0
28/12/2014 12:28
Laba lieta -Oscillococcinum dražejas, ja kaut kas gripveida.Antibiotikas-nu tas koks ar diviem galiem, vajag vienas, tad stiprākas un beigās vairs nekas nepalīdz...
0 0
28/12/2014 12:30
rit, nu tu varone...
0 0
28/12/2014 12:35
man atradās viena kastite antibiotiku ..sākšu dzert..es nebig vairs mocities..
murgu naktis un ritos..
0 0
28/12/2014 12:43
Nu... pamazām... bija sāpīgi, bet kā bērnībā piena zobu:) Nē, nu tas zobs pats bija nolūzis, bet turējās vēl kaut kādā malā... "gaļā"... ;) Beigās jau ar varu izrāvu. Re, normāli! Pašiem sev svētkos zobi jārauj.:))
0 0
28/12/2014 12:45
vajadzēja iet pie kalēja bet nu kaut kas traks
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas