Sveiki! Ziņoju- vakar "izspiedu" to puszobu no mutes... pa nakti tūska gandrīz pazuda... nekas nesāp, bet sakne jau būs jārauj vienalga. Neceru, ka uz tās nabaga pussaknes kāds ko vēl būvēs. Labi, ka piecas dienas biju nodzērusi antibiotikas, ko ģim. ārsts pirmdien uzrakstīja.
anks, šitie modernie vīrusi ir baigi niknie, laikam bez antibiotikām cauri netiksi.
Ies skatīt tos kontus...
0
0