Ai, Lizettte!!! Tu nu gan esi! Neko Tu nesaproti. Es šobrīd nerunāju par to, ko katrs saprot vai nesaprot. Bet par atbilstību.
Par līdzībām. Par gramatiku, valodas krājumu... ai, ko es te runāju!
Likās, ka Ube manu domu uztvēra. Lai gan piekrītu, mani ir grūti saprast.
Fūūū... Costa arī saprata