Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21280

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671002 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 20:46
fraise, vai diena nebij izdevusies?
konkrēti viss sākās ar manu ziņkārību/ne kādu rupjību vai ko tml/, bet turpinājās gan ar rupjību.un ne no manas puses. un te neviena neko rupju netika pateikusi, cik izlasīju
0 0
08/03/2015 20:54
nu bet liec tak mieru, nevienu tapat nepāraudzināsi...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 20:55
Frais..un kāpēc tu centies mūs pāraudzināt??
0 0
08/03/2015 20:57
es tikai rakstu, lai parbaudītu- kad beidzot manu bildi ieliks...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 20:59
Neliec bildi:) Es ar pamācu:))))
0 0
08/03/2015 21:03
es jau ieliku... un nemaz neklausos. tikai gaidu, kad admiņi sāks strādat, beigušī tēju dzert.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:07
dumpis beatai par potenci jautā!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:11
Lizettte, Dumpigais sev līdzīgu meiteni atradis. Priecāsimies par puisi. Var redzēt, ka abi ir uz viena viļņa. Runas veids un uzvedība... Gluži kā cimds ar roku
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:15
beata, bet patiesībā Tu viņam patīc. un Tu to zini
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:20
Tiešām, Lizettte? Sarunājoties ar viņu, man gan nelikās. Mēs vnk mākam pieklājīgi līdzās pastāvēt.
Bet, vai piekritīsi, ka tā meitene ir ļoti atbilstoša viņam? Nu ļoooti daudz kā kopīga:)
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:21
beata, viņa ir tupa kā zābaks, dumpis apcelšanu un ironizēšanu saprot, bet ar to ir zero
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 21:25
.. ļoti indīgi smalki, Beat..   ne katrs uzreiz sapratīs..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:28
Ai, Lizettte!!! Tu nu gan esi! Neko Tu nesaproti. Es šobrīd nerunāju par to, ko katrs saprot vai nesaprot. Bet par atbilstību.
Par līdzībām. Par gramatiku, valodas krājumu... ai, ko es te runāju!
Likās, ka Ube manu domu uztvēra. Lai gan piekrītu, mani ir grūti saprast.
Fūūū... Costa arī saprata
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:29
beata, pārlasīju tevis rakstīto tajā diskusijā-nekā nesaprotama nav. Tu šobrīd pazemo dumpi.
tu viņam patīc-tralala.tik un tā
0 0
08/03/2015 21:29
viss kārtībā.viss salicies pa plauktiņiem.un tur tam arī palikt.
0 0
08/03/2015 21:31
Beatai - ņizkij poklon 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 21:31
 dumpis apcelšanu un ironizēšanu saprot

..es teiktu, ka nevella!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:32
Es ironizēju, Lizettte, ironizēju. Un, vienīgais, ko es sliktu pateicu, tad to, ka es esmu maita.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 21:33
dumps naf tups!!!!!!
un viņam beata patīk!!!!!
a tā tur... labi .klusēju.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

08/03/2015 21:35
Man darbs tāds. Runājot ar sarunu biedru jācenšās būt uz viena viļņa. Pat vienā līmenī(stāvus, sēdus). Pat elpot ir vēlams vienā ritmā un runāt vienā tempā. Un uz visiem cilvēka jautājumiem ļaut atbildēt viņam pašam. Ne mācīt un stāstīt.
Tie ir pamatelementi.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas