Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671083 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:06
Ub, nu davai..vēl pa vinčikam!!
0 0
08/03/2015 16:06
sson 160 naff skops
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:07
160... kāda ir garā buča??.tāda -v zasos, ja??
0 0
08/03/2015 16:07
Sol, vinčiks beidzās, bet ir vēl viskijs...
0 0
08/03/2015 16:07
kuss, kuss, sol
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:08
ehh, raz pošla takaja pjanka-rež posļedņij ogurec-davai... viskijs derēs!!
0 0
08/03/2015 16:09
Un drusku brendijs ar... un šnabīts
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:11
man šņabīc izdzērās... ir liķieris, Martini un Jameson!!... izvēlies, ko vēlies!!
0 0
08/03/2015 16:14
un kūciņa ir...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:18
 Ube..man liekas-es tevi mīlu!!
0 0
08/03/2015 16:22
Sol, kā iedzeram, tā mīlestība abpusēja...
0 0
08/03/2015 16:22
uz kuucinn 160 piesakaas, meitenniem nedriikst
0 0
08/03/2015 16:23
pannem garo apukall
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:27
160... neko atpakaļ nedošu, jau izlietoju! ..un vispār-dzīve ir skaista!!..saule spīd..putniņi čivina..tauriņi vēderā staipa savas pūkainās kājeles..
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:28
Izklausās diezgan baisi par tiem taureņiem... brrrrrrrr...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:29
Emīl. ..tevi es ar mīlu..jau sen!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:32
Sole, bet es jau tevi arī, ar viem taureņiem vēderā un putniem galvā
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

08/03/2015 16:32
Visiem, to biš...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

08/03/2015 16:34
/cēli iesoļo dainodama/:ja tevi nemīl neviens, tev taču ir, ko mīlēēēt... !
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 16:34
tas ir, ar visiem maniem parazītiem!!??
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas