ierosmei- šodien Botaniskajā dārzā 8. martam par godu ieejas maksa paša dārzā un Tauriņu mājā ir uz pusi samazināta.varbūt kādam info noder un kādi aiziet, pie viena tieši tagad tur atkal acālijas zied...
Labrīt... Bučas sieviešdienā... Pučes lai dāvina vīrieši...
00
08/03/2015 10:13
Nu ja, saprotams, vajag tak kaukā modreni nomaskēt kabelīšus, tagad tos sauks par Latvenergo pieslegumu! Bet vispār - priecīgu sieviešu dienu! Lai tā pa riktigam var ’’atrauties’’ visādos prieciņos!
00
08/03/2015 10:21
Hei, jaukās meitenes! Priecīgus jums šos svētkus!!!