Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21180

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671082 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

08/03/2015 09:39
Pavasarīgi sveicieni pavasarīgajos svētkos! Ko vēlu? Puķes, bučas un izdevušos dienu, lai vakarā ar smaidu uz lūpām var iet gulēt:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:39
Anksi..nu tu ko, es tak tikla mātesmeita... par seksu naudu neņemu!! tikai briljantus!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:40
Tedra, lai tev ar viss pa smuko!
0 0
08/03/2015 09:42
Sole!
Uz priekšu!
Tik klofelīnu neaizmirsti paķert līdz.
Kas zin.Beigās varbūt mājās brauksi ar mersedesu :P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:44
Vesto, vot klofelīns izbeidzies!!..nez, aptiekā bez receptes var nopirkt??!!
... iedomājies., ..ieeju aptiekā... ’’Man lūdzu paciņu prezervatīvus ar zemeņu garšu un pudelīti klofelīna!!..paldies, ielieciet lūdzu maisiņā... "
0 0
08/03/2015 09:44
Tā!
Kurai vajag traukus nomazgāt?Istabu izšrubīt? :D
Šodien vajadzētu pastrādāt.Par brīvu velti starpcitu :)
0 0
08/03/2015 09:46
vesto vel ari pusdienas pagatavot..pliks ar tikai  priekšautiņu
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:46
Vesto, man... man vajag... vajag nelielu grāvīti izrakt ..un kabelīti ieguldīt!!!
0 0
08/03/2015 09:47
zin, bet dikti auksts vējš gan ir..tikko izbazu degunu arā
0 0
08/03/2015 09:54
Hāāā..., Sole kabelīti sagribējusi...
0 0
08/03/2015 09:56
... nupat saule uzspīdēja, bet tiešām pavēss..., lai arī grādīzers ēnā rāda jau +11 !!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:57
 Afi..tas nav tas, ko Tu padomāji!!
0 0
08/03/2015 09:59
... un par mazo grāvīti arī... ?
0 0
08/03/2015 10:02
ierosmei- šodien Botaniskajā dārzā 8. martam par godu ieejas maksa paša dārzā un Tauriņu mājā ir uz pusi samazināta.varbūt kādam info noder un kādi aiziet, pie viena tieši tagad tur atkal acālijas zied...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 10:02
nu, Afi!!! ... man Latvenergo taisa jaunu elektrības pieslēgumu uz māju!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/03/2015 10:08
Vesto, kamdēļ tādu servisu vakar nepiedāvāji?
0 0
08/03/2015 10:09
Nu vakar bija vakar
=========
anksa-n | 08.03.2015. - 09:46:02

vesto vel ari pusdienas pagatavot..pliks ar tikai priekšautiņu
------
Vot kārumniece
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

08/03/2015 10:10
Labrīt... Bučas sieviešdienā... Pučes lai dāvina vīrieši...
0 0
08/03/2015 10:13
Nu ja, saprotams, vajag tak kaukā modreni nomaskēt kabelīšus, tagad tos sauks par Latvenergo pieslegumu! Bet vispār - priecīgu sieviešu dienu! Lai tā pa riktigam var ’’atrauties’’ visādos prieciņos!
0 0
08/03/2015 10:21
Hei, jaukās meitenes!
Priecīgus jums šos svētkus!!!

0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas