Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671092 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
07/03/2015 16:31
mjaa
Jūtu ka jāpaklusē .
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 17:29
ar mani kaut kas nav labi..labprātīgi izēdu paku ar čipšiem!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 18:08
... bļāuri- man arī melns zirgs, ja neesi pamanījis.. 
0 0
07/03/2015 18:09
tad bail pat padomāt, ko Tu esi spējīga apēst piespiedu kārtā
0 0
07/03/2015 18:18
Un vispār sestdienas vakarā ar draugiem jādzer vīns. Nolēmu pāriet uz sarkano, jo pirms tam dzēru tikai baltos. Patīk pussausie. Kādi labi sarkanie vīni, jūsuprāt? Jā, un vēl, lai nekrāso zobus un lūpas:DD
0 0
07/03/2015 18:19
Nekrāso, dzer droši. Sausie vēl labāki.
0 0
07/03/2015 18:21
Tā pieclitrene, kas man tagad plauktā točno ir laba
0 0
07/03/2015 18:24
Vai tad visus pēc kārtas var dzert? Tak ir labāki un sliktāki..??
0 0
07/03/2015 18:25
Tā ir garšas/gaumes lieta
0 0
07/03/2015 18:31
osta vāveroni...
0 0
07/03/2015 18:33
labāk pagaršo
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 18:37
... VP... Tu ļausi, lai Tevi garšo? pa gabaliņaM/???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 18:55
hei, susuri..kā iet? tāds klusums te šovakar..
0 0
07/03/2015 18:56
Cost, Tu arī gribi?
0 0
07/03/2015 18:56
Viss ir labi.
0 0
07/03/2015 18:58
... domā... garšot vai negaršot?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 18:59
nu cenšos ta kā  pie maz-ēšanas pieturēties... ja nu tas puisis tomēr to ģitaru tiešām māk labi trinkšķināt...
 uzaicinās pie ugunskura, a es pavelties nevaru..
0 0
07/03/2015 19:25
A bez tās ģitāras nekā?
0 0
07/03/2015 19:33
viens puisis pirmajā lapā sveic tikai lielo krūšu īpašnieces
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 19:39
Artiņam lielas krūtis ir fetišs!! jūsmo jau kuro gadu..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas