... bļāuri- man arī melns zirgs, ja neesi pamanījis..
00
07/03/2015 18:09
tad bail pat padomāt, ko Tu esi spējīga apēst piespiedu kārtā
00
07/03/2015 18:18
Un vispār sestdienas vakarā ar draugiem jādzer vīns. Nolēmu pāriet uz sarkano, jo pirms tam dzēru tikai baltos. Patīk pussausie. Kādi labi sarkanie vīni, jūsuprāt? Jā, un vēl, lai nekrāso zobus un lūpas:DD
00
07/03/2015 18:19
Nekrāso, dzer droši. Sausie vēl labāki.
00
07/03/2015 18:21
Tā pieclitrene, kas man tagad plauktā točno ir laba
00
07/03/2015 18:24
Vai tad visus pēc kārtas var dzert? Tak ir labāki un sliktāki..??
nu cenšos ta kā pie maz-ēšanas pieturēties... ja nu tas puisis tomēr to ģitaru tiešām māk labi trinkšķināt... uzaicinās pie ugunskura, a es pavelties nevaru..
00
07/03/2015 19:25
A bez tās ģitāras nekā?
00
07/03/2015 19:33
viens puisis pirmajā lapā sveic tikai lielo krūšu īpašnieces