Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 21140
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671090 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1055
1056
1057
1058
1059
1060
1061
...
1327
07/03/2015 19:40
nu ir jau labi, bet svētkos jau tomēr par netiklielām ari nevjadzētu aizmirst
0
0
07/03/2015 19:42
tas "netiklielām" pirmajā acu uzmetienā man izlasījās kā "netiklām"
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
07/03/2015 19:43
svētki jau tikai rīt!... gan jau mūs ar kāds sasveiks-es ceru!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
07/03/2015 19:44
VP..kādas izskatās netiklas krūtis?
0
0
07/03/2015 19:45
es nezin kurā kategorijā ierakstities... kas zina kādas šim skaitas lielas??
sajusties sveiktai vai tomēr nē
0
0
07/03/2015 19:45
svaigi cepti auzu pārslu cepumiņi.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
07/03/2015 19:47
fraise, paldies
es varu piedāvāt martini ar ledu!
0
0
07/03/2015 19:49
Sol, es arī to labprāt uzzinātu (apskatītu/aptaustītu)
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 20:02
... uzcepu piciņas...
pie vīna tieši laikā būs...
vēl tik vīns jānopērk..
0
0
07/03/2015 20:10
A man vīns
hoķ otbavļaj
, bet piciņu necik ...
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 20:11
.. nu ņem - man nav žēl... man pilns šķivis..
0
0
07/03/2015 20:12
Labprāt aizsūtītu Tev glāzi vīna
0
0
07/03/2015 20:12
kotļetas ar zalbaribu... negrib vinu grib marinetu sēniti
0
0
07/03/2015 20:13
zalbariba ... kas tā vēl par zivi???
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
07/03/2015 20:14
..man ir marinētas sēnītes
0
0
07/03/2015 20:15
pie vīna arī sēnītes var piekost
0
0
07/03/2015 20:17
man ari ir..
bet vēl svārstos senites vai šerbertu ēst vai abus divus..
un kāda secibā
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 21:43
... paldies, VP... saldens bija... laikam jau no saldenās pudeles? ...
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 23:15
paskatīšos, ka es " balsi" ... varbūt, ko feinu ieraugu...
0
0
07/03/2015 23:23
khmm ... "balsīs" parasti klausās ...
0
0
1
...
1055
1056
1057
1058
1059
1060
1061
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu