Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21160

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671091 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 23:42
..šitās " balsis" labāk redzēt...
0 0
07/03/2015 23:46
... bet šitam galdiņam labāk vairāk neliet
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 23:52
Tavam? ... jau ne tikai dzirdi, bet arī redzi?
0 0
07/03/2015 23:54
costa | 07.03.2015. - 23:42:45
..šitās " balsis" labāk redzēt...

bet tas tak Tavs teksts
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 00:07
... nu Tu jau teici, ka ’ balsis" nevarot redzet...  
 labi... nemurgo.. 
 es te svarīgu darbu paralēli ’ balsīm" daru..   lai nebūtu 100$$$ soda nauda ..
0 0
08/03/2015 00:15
Es jau arī nemurgoju. Vnk skaidrā nespēju to saprast
Khm .. a kopš kura laika ukijā $ tiek izmantoti?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 00:20
trīskāršīgie... vai tad nepamanīji 3x$...
0 0
08/03/2015 00:24
pesereses laikā bija tāds trīskāršīgais odekolons ...
man labāk patiktu 3xX (XXX)
0 0
08/03/2015 00:30
Viss. Jādodas piekopt vecļaužu seksi.
I’ll be back!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

08/03/2015 00:34
..paldies... VP.. paldies... Tu mani apdāvinājis jau no paša rīta... un nobeigumā vēl tulpītes... nu tik feini.. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:16
Labrīt, labrīt!!... Mostieties!!!
Visām foršajām diskusiju meitenēm-pa frēziju pušķītim..., ja jau puikas neprotas!!
0 0
08/03/2015 09:19
sole
es laikam šodien došos ekspedicija pēc tam brillem..tik jāsagaida saule..
un virietis
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:23
 nu, lai izdodas... pagaidām gan vēl viss apmācies, vismaz manā krājā-bet silti!!
0 0
08/03/2015 09:29
tātad- kas šodien mums aktuāls par visu un kas dienas kārtībā par neko?vai esam atvērti gaišajam un nepretojamies saulei sirdī?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:30
esam, esam -pavisam vaļā!! ..tūlīt padzeršu kafiju un iešu rušināties pa dārzu!
0 0
08/03/2015 09:30
te vienu bridi saule jau palureja aiz makoņiem
0 0
08/03/2015 09:31
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:31
a man šodien jau piedāvāja 50 eirikus nopelnīt!! ... feini, ne... viesnīcu ar apmaksājot!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

08/03/2015 09:32
Vesto, paldies..
0 0
08/03/2015 09:37
sole..a TU ko??
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas