Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 21160
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671091 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1056
1057
1058
1059
1060
1061
1062
...
1327
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 23:42
..šitās " balsis" labāk redzēt...
0
0
07/03/2015 23:46
... bet šitam galdiņam labāk vairāk neliet
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 23:52
Tavam? ... jau ne tikai dzirdi, bet arī redzi?
0
0
07/03/2015 23:54
costa
|
07.03.2015. - 23:42:45
..šitās " balsis" labāk redzēt...
bet tas tak Tavs teksts
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
08/03/2015 00:07
... nu Tu jau teici, ka ’ balsis" nevarot redzet...
labi... nemurgo..
es te svarīgu darbu paralēli ’ balsīm" daru..
lai nebūtu 100$$$ soda nauda ..
0
0
08/03/2015 00:15
Es jau arī nemurgoju. Vnk skaidrā nespēju to saprast
Khm .. a kopš kura laika ukijā $ tiek izmantoti?
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
08/03/2015 00:20
trīskāršīgie... vai tad nepamanīji 3x$...
0
0
08/03/2015 00:24
pesereses
laikā bija tāds trīskāršīgais odekolons ...
man labāk patiktu 3xX (XXX)
0
0
08/03/2015 00:30
Viss. Jādodas piekopt vecļaužu seksi.
I’ll be back!
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
08/03/2015 00:34
..paldies... VP.. paldies... Tu mani apdāvinājis jau no paša rīta... un nobeigumā vēl tulpītes... nu tik feini..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/03/2015 09:16
Labrīt, labrīt!!... Mostieties!!!
Visām foršajām diskusiju meitenēm-pa frēziju pušķītim..., ja jau puikas neprotas!!
0
0
08/03/2015 09:19
sole
es laikam šodien došos ekspedicija pēc tam brillem..tik jāsagaida saule..
un virietis
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/03/2015 09:23
nu, lai izdodas... pagaidām gan vēl viss apmācies, vismaz manā krājā-bet silti!!
0
0
08/03/2015 09:29
tātad- kas šodien mums aktuāls par visu un kas dienas kārtībā par neko?vai esam atvērti gaišajam un nepretojamies saulei sirdī?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/03/2015 09:30
esam, esam -pavisam vaļā!!
..tūlīt padzeršu kafiju un iešu rušināties pa dārzu!
0
0
08/03/2015 09:30
te vienu bridi saule jau palureja aiz makoņiem
0
0
08/03/2015 09:31
Sveiciens astotajā!
http://cdn.cutestpaw.com/wp- content/u...-tulips.jpg
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/03/2015 09:31
a man šodien jau piedāvāja 50 eirikus nopelnīt!!
... feini, ne... viesnīcu ar apmaksājot!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
08/03/2015 09:32
Vesto, paldies..
0
0
08/03/2015 09:37
sole..a TU ko??
0
0
1
...
1056
1057
1058
1059
1060
1061
1062
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu