Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671097 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
07/03/2015 14:06
tur caurvējš!tu uz meiteņu medībām!ta izvēdini galviņas!tas pieņemami!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 14:29
turpinu post māju... cik gan viens bērns var piemēslot 2 nedēļu laikā-par to var tikai pabrīnīties!
0 0
07/03/2015 14:35
Značet talants
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 14:37
labrīt...
0 0
07/03/2015 14:40
Labrīt, pūcīt!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 14:43
.. jau no paša rīta apsaukājies?
0 0
07/03/2015 14:53
Kāpēc apsaukājos? Tas tak tā mīļi
Tev kafiju uzvārīt?

... kārtīgai pūcei arī pēcpusdienā rīts
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 14:55
.. labi... vāri...
 bez kafijas nevaru pamosties..
0 0
07/03/2015 15:00
Lai notiek. Man arī otra prasās
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 15:08
.. šodien agrais putns? ..

 pēc vakardienas ballāšanās visi sagurši vai kā?
0 0
07/03/2015 15:10
cik nu agrs ... laikam 16 stundas pēc tā brauciena nosutināju
0 0
07/03/2015 15:14
costa!labi nemelnošu astoto!buča tev ar kodienu!nē nu maigu!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 15:15
.. buča man? a par ko?
0 0
07/03/2015 15:24
kādreiz ja izdomāšu!a zini rozes mēdz būt melnas!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 15:35
domā man labāk melna piestāvetu?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

07/03/2015 15:40
.. ārā + 15 !!! nē.. nav ko te sēdēt...  
/ izstrebj vāverplēša kafiju / 
 atā! 
 čau... !
0 0
07/03/2015 15:44
Japp ... pietrūkst man šodien Vidusjūras klimata ...
0 0
07/03/2015 16:15
zem segas, aces ciet un ir vidusjūra.. baigi labi paguleju..
diena kašaks nekad netauce gulet..vinjs pats gul
0 0
07/03/2015 16:17
jā!viskijs nau melns!
0 0
07/03/2015 16:22
... toties melns ir jamā zirgs
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas