Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 21100
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671097 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1053
1054
1055
1056
1057
1058
1059
...
1327
07/03/2015 14:06
tur caurvējš!tu uz meiteņu medībām!ta izvēdini galviņas!tas pieņemami!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
07/03/2015 14:29
turpinu post māju... cik gan viens bērns var piemēslot 2 nedēļu laikā-par to var tikai pabrīnīties!
0
0
07/03/2015 14:35
Značet talants
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 14:37
labrīt...
0
0
07/03/2015 14:40
Labrīt, pūcīt!
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 14:43
.. jau no paša rīta apsaukājies?
0
0
07/03/2015 14:53
Kāpēc apsaukājos? Tas tak tā mīļi
Tev kafiju uzvārīt?
... kārtīgai pūcei arī pēcpusdienā rīts
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 14:55
.. labi... vāri...
bez kafijas nevaru pamosties..
0
0
07/03/2015 15:00
Lai notiek. Man arī otra prasās
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 15:08
.. šodien agrais putns? ..
pēc vakardienas ballāšanās visi sagurši vai kā?
0
0
07/03/2015 15:10
cik nu agrs ... laikam 16 stundas pēc tā brauciena nosutināju
0
0
07/03/2015 15:14
costa!labi nemelnošu astoto!buča tev ar kodienu!nē nu maigu!
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 15:15
.. buča man? a par ko?
0
0
07/03/2015 15:24
kādreiz ja izdomāšu!a zini rozes mēdz būt melnas!
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 15:35
domā man labāk melna piestāvetu?
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
07/03/2015 15:40
.. ārā + 15 !!! nē.. nav ko te sēdēt...
/ izstrebj vāverplēša kafiju /
atā!
čau... !
0
0
07/03/2015 15:44
Japp ... pietrūkst man šodien Vidusjūras klimata ...
0
0
07/03/2015 16:15
zem segas, aces ciet un ir vidusjūra..
baigi labi paguleju..
diena kašaks nekad netauce gulet..vinjs pats gul
0
0
07/03/2015 16:17
jā!viskijs nau melns!
0
0
07/03/2015 16:22
... toties melns ir jamā zirgs
0
0
1
...
1053
1054
1055
1056
1057
1058
1059
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu