nu trako, trako..zinu vienu, kam rīt galva bo-bo būs!!
00
07/03/2015 00:08
Es te ielidu feisbuka, tur viens tantuks feinu video ielicis, kura onka visadi tur smuki izdejojas, a tantuks ta kokaini dejo, ne seksualjno, ai gribeju video nokopet, bet es taks dunduks.
exx. Jāielien bukā.Tipa sejas. Mož kas jauns.Sen nav būts. Bail tik ka Lūks Skaivolkers mani (vai kā viņu tur sauts) neatštango :)
00
07/03/2015 04:00
solaris | 06.03.2015. - 23:22:23 ===== jap ~5 sec.sapratu The bes italo hits kolecija naff https://www.youtube.com" type="application/x-shockwave-
flash" width="480" height="390">
Patīk!!
00
07/03/2015 08:48
labsrits atkal ziema uzsnidzis un drūmas apmākušās debesis.. un kakim vienalga kas par dienu..tagad vinjs taisa traci jau agri no rita.. viņš visu laiku dzivo pēc vasaras laika ta, ka es GAIDU pulksteņa grozišanu
00
07/03/2015 08:51
Nav nekāda ziema.
00
07/03/2015 08:52
ir gan
00
07/03/2015 08:55
Tuvāk pie jūrjas jādzīvo.Respektīvi rietumos.Te kā sniegs uzkrīt, tā arī nokūst. Es Tev anks saku-meitenes ar īsiem svākkiem vakar no siltām zemēm bija atlidojušas :P
00
07/03/2015 08:57
vesto nu te ari isie svarki figure jebkuros laika apstāklos un augspapežu zābaki pa ledu ari.. ir gana komiski skati
00
07/03/2015 09:10
Gribi tici, gribi ne ------ Nē nu kas figurē ielās-zinu. Bet te bij vakar kaut kāds pasākums. Nez tipa baļļuks O_O Nu tur tādas uz gadiņiem~17 īsos svārķeļos plivinājās.(līdz veikalam un uz zāli) Es kā vecs lūriķis pensionārs visu kārtīgi pierakstīju blociņā
Labrīt! es ir atkal viens paC mājās!! meitenes aizlidoja... nemaz nezinu -priecāties, vai skumt!..beidzot miers un kārtība mājās, bet vienlaicīgi arī skumji!!
00
07/03/2015 11:16
Sol, cilvēkam ir jābūt arī vienatnē ar sevi.Domas sakārtojas.