Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671098 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 00:05
nu trako, trako..zinu vienu, kam rīt galva bo-bo būs!!
0 0
07/03/2015 00:08
Es te ielidu feisbuka, tur viens tantuks feinu video ielicis, kura onka visadi tur smuki izdejojas, a tantuks ta kokaini dejo, ne seksualjno, ai gribeju video nokopet, bet es taks dunduks.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23498

07/03/2015 00:23
Pats tak vari parādīt, kā tur dejo.
0 0
07/03/2015 00:42
exx.
Jāielien bukā.Tipa sejas.
Mož kas jauns.Sen nav būts.
Bail tik ka Lūks Skaivolkers mani (vai kā viņu tur sauts) neatštango :)
0 0
07/03/2015 04:00
solaris | 06.03.2015. - 23:22:23
=====
jap
~5 sec.sapratu The bes italo hits kolecija
naff
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">



Patīk!!
0 0
07/03/2015 08:48
labsrits  atkal ziema  uzsnidzis un drūmas apmākušās debesis..
un kakim vienalga kas par dienu..tagad vinjs taisa traci jau agri no rita..
viņš visu laiku dzivo pēc vasaras laika  ta, ka es GAIDU  pulksteņa grozišanu
0 0
07/03/2015 08:51
Nav nekāda ziema.
0 0
07/03/2015 08:52
ir gan
0 0
07/03/2015 08:55
Tuvāk pie jūrjas jādzīvo.Respektīvi rietumos.Te kā sniegs uzkrīt, tā arī nokūst.
Es Tev anks saku-meitenes ar īsiem svākkiem vakar no siltām zemēm bija atlidojušas :P
0 0
07/03/2015 08:57
vesto nu te ari isie svarki figure jebkuros laika apstāklos un augspapežu zābaki pa ledu ari..
ir gana komiski skati
0 0
07/03/2015 09:10
Gribi tici, gribi ne
------
Nē nu kas figurē ielās-zinu.
Bet te bij vakar kaut kāds pasākums.
Nez tipa baļļuks O_O
Nu tur tādas uz gadiņiem~17 īsos svārķeļos plivinājās.(līdz veikalam un uz zāli)
Es kā vecs lūriķis pensionārs visu kārtīgi pierakstīju blociņā
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

07/03/2015 09:46
negribu nekādu grozīšanu
0 0
07/03/2015 09:47
es gan gribu pilnīgi gaidu. ar nepacietibu..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

07/03/2015 09:48
man rīti agrie vispaŗ ir vēēēē, vēl stundu agrāk vēēēē x2.vot
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

07/03/2015 09:48
Labrīt!
Vajag, vajag pagrozīt to pulksteni... varbūt tauta ātrāk modīsies...  
0 0
07/03/2015 09:52
tāda sajūta, ka man te šis portals nedaudz ķeras...
0 0
07/03/2015 09:56
... aiz kājas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

07/03/2015 11:13
Labrīt!
es ir atkal viens paC mājās!! meitenes aizlidoja... nemaz nezinu -priecāties, vai skumt!..beidzot miers un kārtība mājās, bet vienlaicīgi arī skumji!!
0 0
07/03/2015 11:16
Sol, cilvēkam ir jābūt arī vienatnē ar sevi.Domas sakārtojas.
0 0
07/03/2015 11:18
Solai,

0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas