Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 21000

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671105 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:43
kas trako? .. ?
0 0
06/03/2015 22:44
Valet!
Būs ok.Ne jau nu divi nekā.
Ja nu vienīgi pie 8.1 windowsa nedaudz jāpierod (pieļauju ka tāds tev virsū uz kompīša griežas)
====
costa | 06.03.2015. - 22:35:20

valet... cookies ieslēgts? vai izslēgts? ..
---------
Būtu labāk pajautājusi kādu pārlūku cilvēks lieto
0 0
06/03/2015 22:44
Jus man vairs nepatikat, jus nirgajaties par neelektronisku onku, un vai tad kompjos ir tas labais, moska man sirds ir milja un taa?!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 22:46
Valete, nu nekreņķējies tā:) Būs jau labi.
0 0
06/03/2015 22:46
Vot Vesto, man ir tas ja nesaubos astotajs, sie pajolisi izmetusi pa visu ekranu krasainus kvadratinus ar dazadiem ierakstiem, a es ko, es luru neponjatka... sak raudat.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:46
.. mīļa, mīļa... valet... mīļa...    iedod vestam vai VP savu teamviever adresīti- gan jau šie tiks galā ar Tavu elektroniku.. 

 kuš, kuš, zēn...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:47
ņem nost to astoto pēc iespējas ātrāk...
0 0
06/03/2015 22:48
Ha, ha Valet
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:50
vest- kuru jautājumu gribu- to uzdodu...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:51

0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:52
sol... nu tak vakars jau.. kaut ko mierīgu, maigu..
0 0
06/03/2015 22:53
Ne nu pisec costa, ta jau mani te daudzi par zilo sauc, a Tu man te onku adresites piespele, mol akmeni mana darza met, ja?!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:53
Costa.. a man patīk!
0 0
06/03/2015 22:54
Valet!
Es neņirgājos.
Man tik tāda klusa aizdoma, ka Tu tēlo muļķi :) (par kompiem)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:54
Vesto..nea..viš netēlo!!
0 0
06/03/2015 22:55
Eu, dafaj, es ar gribu lai man patik, Annnnikkkkkkkkka, ieliec po mojemu, ibititmatos, ko Tu tur klausies?!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:55
ei..mēs esaM klusi iebraukuši 21 tūkstotī!!..ar to arī visus apsveicu!!...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:56
lūdzu, saldumiņ!!!
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

&index=19&list=RD189w5xpkt0Y
0 0
06/03/2015 22:58
Samiedz acis, pievelk anniku tuvak klat, ta ka abu krusu gali saskaras,  ieskatas feisa... mol ka Tu zini, ka visj netelo?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:59

0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas