Valet!
Būs ok.Ne jau nu divi nekā.
Ja nu vienīgi pie 8.1 windowsa nedaudz jāpierod

(pieļauju ka tāds tev virsū uz kompīša griežas)
====
costa | 06.03.2015. - 22:35:20
valet... cookies ieslēgts? vai izslēgts? ..
---------
Būtu labāk pajautājusi kādu pārlūku cilvēks lieto