Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20980

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671107 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 22:27
Valet- lasi uzmanīgi... viņs man teica, ka man uz dibena odi kožot pa nakti... !!!

Ču ... Nē - kurā vietā?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:28
aha- murmim tagad būs ko smadzeni mežģīt...  
0 0
06/03/2015 22:31
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">


cjota ljubestibu sagribejas, moska vecums?!
0 0
06/03/2015 22:32
Odi pakaļas lielumā?
0 0
06/03/2015 22:33
Celoveki, ljudji, man baltie plankumi, es neko neredzu, beidziet es ar gribu redzet!
0 0
06/03/2015 22:33
Valet, kas tev ar tiem video?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:33
.. ok... jau laicīgi jāatvadās, ja nu gadījumā kas- gļuki atkal sākas ar tauta.lv neeksistenci vai nepieejamību..
 ...  bet kāmēr vēl sakari ir- ceturtdiena jau no dzeruma modusies? ...  
 moš kādu aliņu uz paģirām?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:33
Valet... tu moška metilspirtu iedzēri???
0 0
06/03/2015 22:34
Valet!
Saved kārtībā savu tehniku :D
Vispār labvakar(visiem)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:35
valet... cookies ieslēgts? vai izslēgts? ..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:36
Vesto.., haiduči!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:36
nez kur tas VP pazudis? .. 
 Sol? nomušīji?
0 0
06/03/2015 22:37
solaris | 06.03.2015. - 22:33:59

Valet... tu moška metilspirtu iedzēri???
========
Bakstot ausi ar naglu var panākt līdzīgu efektu, ja pa dziļu iestum ausī.Bet tad parasti"bilde"pazūdot vispār :P
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 22:37
neko nav mušījis... VP grappu sadzērās un aizgāja čučēt!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:38
.. nu vot-- tad nu jāgaida, kad pamodīsies, lai līdz galam Valeta kompi nobeigtu...
0 0
06/03/2015 22:39
kas ir cookies?es zinu kur tantukam pupsturi atslegt, ka pareizi maset, a kas ir cookies, neznaju, vai kads jauns seks paveids?
Vesto, man ieprieksejais loptops saka mirt, tapec nopirku jaunu, tad nu vajadzes kadi gadi divi kamer sapratisu.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:40

0 0
06/03/2015 22:41
Trallāā, trallā man ir foršs garstāvoklis.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 22:42
.. nu, Valete, vai kā te Tevi sauc- man jābrīnās... es- tantuks ar pautiem...   haaa... zinu šo to vairak par kompjiem..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 22:42
Jēziņ! Te jau visi sākuši trakot! Pilnīgs haoss!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas