Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20920

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671116 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:20

0 0
06/03/2015 21:20
Vai, annika plika, nevar but, laikam portals gljuko
0 0
06/03/2015 21:20
Bļin, man sazīmējās rīt un parīt brīvdiena. Ko dara brīvdienās??
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 21:21
Ube, traka vai, viš tak ne mutē neņem... alkogolu!!

Un, ja ieliesi, tad pavisam stulbs paliks, vai ne? Agrāk klausījos Climie Fisher (viegla, melodiska mūzika), Tamara Castro, Vangelis patika, nu, kaut kas noteikti vēl. Jā, no plaši pazīstamajiem - Lighthouse family.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:21
... es laikam sapratu, kas par lietu ... kāpēc tiek katra profils pievienots..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:23
Costa, tev normāli sanāca..
0 0
06/03/2015 21:24
Luk lizetei visu normali rada, pabuzina lizetes matus... mol ta nav uzmaksanas, jo es taks zinu, ka mili anniku... ah korkesu otro butaliju, savadak fantazijas, fantazijas
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 21:25
Ziņoju, ka man viss uz ekrāna ir labi, neviens nekur nepievienojas un negļuko:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:28
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:29
.. UN TAGAD ?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:30
.. / nez’ vai man kāds matus pabužinās par padarīto... ???  nu lāb- kaut vai par to, ka ir vēl šampis    ? /
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:31
un tagad ir pakaļā... kur fiška?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:34
ja pievieno video no youtubes caur tautas.lv doto iespēju ( diskusiju logā augšējā rindā blakus smaidiņiem) - tad pievienojas tikai video...
 ja kopē pa tiešo- tad rodas " caurums", kurā katrs lietotājs redz savu  profilu..
0 0
06/03/2015 21:34
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">


Seala kungs, ar pie vincika labi piederas.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:35
stulbi, protams, līdz šodienai to nebiju pamanījusi- tā pat nebija atgadījies... ... varbūt pie vainas vakardienas " sboj v sistjeme" ?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:36
viss... Valet- nečakarē mums te ar " melnajiem caurumiem"   vakaru... liec klipus caur tauta.lv...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:37
līdz šim token tā nebija..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:38
nebija... nebija...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:40
nu, man tā kā pienākās...  
 par darbiņu...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:40
Costa, es jau tev ielietu, bet man tikai stiprie dzērieni!!...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas