..beat- nu šis nosaukums tik prieks vienas personas šeit pagaidām paredzēts... tiem, kas jokus saprot un māk arī paķiķināt ir pavisam kas cits..
00
06/03/2015 20:46
https://www.youtube.com" type="application/x-shockwave-
flash" width="480" height="390"> A kad visi jau ta manami iesmigojusi, onkas pieceljas, galanti uzludz tantukus uz deju, un mes lenam virpuljojam apkart ugunskuram, kermeni ciesi sakljaujas, elpas klust atrakas, un taurini kas ieprieks rotaljajas ar uguns melem, sak rotaljaties musu vederos, jo mes zinam, ka nakts vel nav gala...
Nu vispār... es jau brīžam nespēju apjaust savu identitāti. Par mani saka to pašu, ko Tu teici par sevi, Costa. Un tāpēc sāku domāt... Bet Valetei ar tiem ugunstauriņiem vajadzētu tā prātīgāk. Lai nesanāk, kā šodienas ugunsgrēkā. Visis rausta plecus, neviens nezin, kā tas noticis