Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671119 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 21:11
valet, es teicu, ja viņa būtu puika, es viņu precētu!bet tev bij otrā vieta!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 21:11
Jēziņ! Valete! Virs tām aizām lidinoties, tak bikses var piečurāt!!
Un jā. Virs tās bildes ir caurums, no kura man lūr virsū viena blondīne...
Kā izrādījās, tā esmu es.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:12
reklāma???? reklāma???? 
0 0
06/03/2015 21:12
Pie Cohena lēnajiem baigi labi mazi bērni aizmiga,
0 0
06/03/2015 21:13
Kad reklama paradas tad pec kadam cik tur sekundem sie saka, ka lai nospied tur to blakus bultinju un reklama pazudis.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 21:14
Valet, neiet runa par reklāmu, bet to melno caurumu.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 21:14
Nedejošu un mūzika aŗī neinteresē, bet, kad interesēja, tad meklēju pa kaktiem to, kas patīk un uz šitiem meinstrīmiem īpaši nepavilkos.
0 0
06/03/2015 21:14
Man labāk patīk, kad meitenes dzied.

https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0
06/03/2015 21:15
Asaka, vinam tada balss, ka... eh, cjota nostaljgi pakera, vai nu vinciks vai muzika, neponjatka.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:16
tāpēc Tu, murminator, arī ei plicis par MURMINATORU un neko labu dzevē neesi piedzīvojis...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:16
Murmi, tu takš esi viens nūģis..pui...
0 0
06/03/2015 21:16
Murminator, a kada muzika Tev patik, nu vienkarsi interesno, jo Tev muzigi nekas nepatik?
0 0
06/03/2015 21:16
Puikiem nostaļgija, meitenēm kājas ļimst...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 21:17
Valete, Tu vnk uzkarsi. Tev biksēs karsts... Izrādās, ka no tā ugunskura dzirkstele iekrita biksēs:)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:17
vilks, tev tāda pat kļūda... laikam portāls gļuko!!
0 0
06/03/2015 21:17
Murmis jāpielej un jāizdancina...
0 0
06/03/2015 21:17
Beate, kadu nafig melno caurumu?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 21:17
man, ejot caur mozillu, rāda visu ok
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:18
Ube, traka vai, viš tak ne mutē neņem... alkogolu!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 21:19
Vai viņš vispār neņem. Neko. Vai tikai alkoholu?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas