A man staro citu, vakar kad vakara domaju ienakt tauta, biku pakasketies, nevera tautu valja, mol tadas lapas neesot... es protams neponjatka, un gaju gulet neizlamajies, ibitit.
Koens ir labs, man no viņa dziesmām ļimst ceļgali..gribas pieturēties pie kāda..
00
06/03/2015 21:02
Tulit, tulit uzliksu vina dziesmu, kas man viss vairak patik... es tad iedomajos ka brienu pa kalniem, iestidzis lidz celjiem sniega kupenas, stiprs vejs sit sniegaparslas man tiesi seja... blin auksti un romantiski.
.. klau.. Tu kaut kā savādāk bez tiem foniem nekādi netiec yootobei klāt? .. man jau sāk bojāt garīgo tas fons... un nepalīdz nekāda mūzika... pat ne Kohena..
00
06/03/2015 21:10
Lizet, Tu pati sodien teici, ka mili Anniku, tad nu es vot neponjatka un taa.
00
06/03/2015 21:11
Kads fons, man viss cikinieka, sakuma tik sad tad reklama un tad pesnja.