Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20880

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671116 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 20:55
Ai, tu te centies ka labak, bet tantuki nem un visu romantiku sagrauj, kas gan onkam Cohenam var but nekorekts.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:55
Kohenam viss ir ok...  
 bet Tu te blēņas strādā...  
0 0
06/03/2015 20:56
Ko Tu beate nespej apjaust, Tu esi beate, tici man, neiesu melot
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 20:57
man te kaut kas ne tā... caur mozillu iet, caur eksploreru met laukā... vot i dai dure tehniku...
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 20:58
A kas ir Cohens? четкий пацан?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 20:58
Ej nu ej, Valete! Tu esi pārliecināts?
0 0
06/03/2015 20:58
A man staro citu, vakar kad vakara domaju ienakt tauta, biku pakasketies, nevera tautu valja, mol tadas lapas neesot... es protams neponjatka, un gaju gulet neizlamajies, ibitit.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:59
ar murmja muz.izgl. viss skaidrs...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 20:59
Murmi, ejam labāk padejot!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:59
jā... tas bija vakar, Valet... man arī tāpat rādīja pēc pkst. 21...
0 0
06/03/2015 21:00
Nu man patik vina dziesmas.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 21:01
Koens ir labs, man no viņa dziesmām ļimst ceļgali..gribas pieturēties pie kāda..
0 0
06/03/2015 21:02
Tulit, tulit uzliksu vina dziesmu, kas man viss vairak patik... es tad iedomajos ka brienu pa kalniem, iestidzis lidz celjiem sniega kupenas, stiprs vejs sit  sniegaparslas man tiesi seja... blin auksti un romantiski.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23499

06/03/2015 21:02
Ui, man arī ļimst... un no saldiem skūpstiem ļimst... ak!
0 0
06/03/2015 21:02
Jā, viņa balss ir fascinējoša... mmm
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0
06/03/2015 21:06
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">

0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 21:07
ak ta šitā, valet, ja? no tevis kā solīti nost tā tu jau pie citām kundzītēm mūzikas pavadībā?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 21:10
.. klau.. Tu kaut kā savādāk bez tiem foniem nekādi netiec yootobei klāt? ..
 man jau sāk bojāt garīgo tas fons...
 un nepalīdz nekāda mūzika... pat ne Kohena..
0 0
06/03/2015 21:10
Lizet, Tu pati sodien teici, ka mili Anniku, tad nu es vot neponjatka un taa.
0 0
06/03/2015 21:11
Kads fons, man viss cikinieka, sakuma tik sad tad reklama un tad pesnja.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas