Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671124 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 16375

06/03/2015 20:03
man arī gribētos kaut ko uz oglēm ceptu, bet iztikšu ar to, kas ir.:))

un brāļi Dukuri ir patiešām malači.;)) varēja saprast tēva emocijas, ka pēc braucieniem tūdaļ viņam bija grūti runāt.;))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:03
vispirms par pašu- pēc tam arī par braļiem un Dukuriem..
0 0
06/03/2015 20:04
Es jau zem galda
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 20:05
lai iet..iedzeram!!
0 0
06/03/2015 20:05
Tā. Costa tantuks esot ...
Nu nē, šito savā blociņā nerakstīšu, kamēr nebūšu dabā aptaustījis un pārliecinājies
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:06
vismaz ceturtdiena tagad manas kurpes labi aplūkot var.. 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:06
VP... NU JĀĀĀ.. tā mani jaukundze Lizzete nosauca..
0 0
06/03/2015 20:07
Jaunas kurpes kājā un šmiga galvā. Nu riktīgi svētki...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 20:08
Lizettte tač kundze ir:)
0 0
06/03/2015 20:09
/joprojām neredz Costas kājas uz galda. Ar visām jaunajām kurpēm/
0 0
06/03/2015 20:09
Costa, kurpes studijā.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:13
.. pag... pag.. vispirs mežģīņotas zeķes uzvilkšu, lai kājas slaidākas izskatās...  
 / fiksi met nost čibas un legingus   kas??? nevienas zeķes pa pārim vairs naVVV ??? /  

 
 tūlīt, tūlit... jūs te vēl drusku iedzerat... kāmēr kurpes uzvelku.. 
0 0
06/03/2015 20:17
Kamēr, es to Costu sagaidīšu būšu totāli pillā.
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 20:21
Zem galda, tas vēl nenozīmē, ka totāli pillā? Jūtos izbrīnīts! Ko tad nozīmē totāli pillā tādā gadījumā?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:24
..   njus... ?
/ uzslej kājas uz galda/
 .. ko teiksiet... ???

ceturtdien- sen jau tad, kad tikko pakriti varēji nopētīt- tagad būs jālien arā no pagaldes..
0 0
06/03/2015 20:30
https://www.youtube.com

" type="application/x-shockwave- flash" width="480" height="390">


Nakts, liels ugunskurs, naktstaurini kas kaitina uguns meles, mazas uguns dzirkstelites nesas preti debesim, meginadamas istenot savu sapni, kljut par zvaigznem, un mes ta visi sasedusies rinki ugunskuram, kam pledins uz pleciem, kas piespiedies pie tantuka siltajam krutim, skan gitara, un mes klusinam dungojam dziesmu... ah ja, un protams alkahols, jo redzu ka te visi alkanavti, bus vien jadzer.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 20:31
Valets iemācījies beidzot video ielikt!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 20:32
costa, vai ta TU esi onka?
0 0
06/03/2015 20:33
Annik, man taks ir medalja, tad nu sas ieliekas bez problemam.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 20:33
upss... ..
 ja valets šito var uz ģitāras nospelēt- es no šodienas sāku bada kūri..  
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas