.. pag... pag.. vispirs mežģīņotas zeķes uzvilkšu, lai kājas slaidākas izskatās... / fiksi met nost čibas un legingus kas??? nevienas zeķes pa pārim vairs naVVV ??? /
tūlīt, tūlit... jūs te vēl drusku iedzerat... kāmēr kurpes uzvelku..
.. njus... ? / uzslej kājas uz galda/ .. ko teiksiet... ???
ceturtdien- sen jau tad, kad tikko pakriti varēji nopētīt- tagad būs jālien arā no pagaldes..
00
06/03/2015 20:30
https://www.youtube.com" type="application/x-shockwave-
flash" width="480" height="390"> Nakts, liels ugunskurs, naktstaurini kas kaitina uguns meles, mazas uguns dzirkstelites nesas preti debesim, meginadamas istenot savu sapni, kljut par zvaigznem, un mes ta visi sasedusies rinki ugunskuram, kam pledins uz pleciem, kas piespiedies pie tantuka siltajam krutim, skan gitara, un mes klusinam dungojam dziesmu... ah ja, un protams alkahols, jo redzu ka te visi alkanavti, bus vien jadzer.