Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20800

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671127 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 19:00
no virtuālās šmigas jau nereibst!!
0 0
06/03/2015 19:00
Elzbet, zin, Tev piestāv!
0 0
06/03/2015 19:00
e-Betij, sēdi vien droši ... Tavu galvu neviens aiztikt netaisās
0 0
06/03/2015 19:01
rabarbermaize tāpat labak par visu jūsu šmigu... lab ka atcerējos jaizvek atsaldet..
0 0
06/03/2015 19:01
ko tad aiztiks
0 0
06/03/2015 19:02
uztaisa šauras aces___)))
0 0
06/03/2015 19:02
Migla šur, migla tur.
Bet vispār es uzvārīju kadiķu tēju un gaidu ciemos ezīti
0 0
06/03/2015 19:03
... miglā
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 19:07
nu tagad tik vajag ienākt Lizzetei... ar tekstu- ko ķiķinaties???   
 nekā cita darīt nav ko?  a? 

0 0
06/03/2015 19:07
Tiešām dīvaini, ka nav parādījusies ar līdzīgu tekstu
0 0
06/03/2015 19:08
tagad jānak murminatoram..
0 0
06/03/2015 19:10
Tūlīt dabūsim bietē par dzeršanas popularizēšanu
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 19:11
murminators pasē:)
0 0
06/03/2015 19:13
Lia, a mēs nepadosimies!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 19:14
.. .. ja man ieliesiet- es jūs aizstāvēšu...  
 / tāpat jau neviens nemana manas jaunās kurpes  /
0 0
06/03/2015 19:16
Nu tak sacel kājas uz galda, lai visi redz!
Tevi ar kā mazu meiteni jāmāca
0 0
06/03/2015 19:16
Costa, papēži gana spici? Būs labs ierocis, mūs aizstāvot
0 0
06/03/2015 19:18
Cost, vino?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 19:21
... jā, lūdzu, VP... bet tikai rose... , lūdzu...
0 0
06/03/2015 19:22
papežas nepieminēt...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas