Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20760

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671131 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 18:33
Eh, slaisti... es gan paralēli mēģinu pastrādāt... ar kompi uz punča
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:34
Emīl, vēl esot cietie sieri-labais un kreisais!!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/03/2015 18:35
Kas tie tādi? Platas aces
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 18:36
sol, tie, kurus var atstutēt kaktā? :)
0 0
06/03/2015 18:37
grapa tak pretīga... brrrrr
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/03/2015 18:38
Piekrītu, elizabet
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:40
grapa no grapas atšķiras, tāpat kā mūsu samagons!!
0 0
06/03/2015 18:41
katrai tautai sava kandža..sauc ka gribi..ir brrrrrrrrrrrrrrrrrr
0 0
06/03/2015 18:42
..ābolu samagosns... un smaka jau šķebina...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:42
Anks, tev vnk nav trāpījusies pareizā dzira..es esmu dzērusi tādu kandžu, kas labāka par konjaku..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:43
Bete, nevis ābolu, bet vīnogu... nezin, bet škurinās!!
0 0
06/03/2015 18:43
sole, man konjaks ari nepatik..
0 0
06/03/2015 18:44
pag... varbūt sajaucu...
0 0
06/03/2015 18:45
Ābolu kandža ir kalvadoss. Ļoti garšīgs
0 0
06/03/2015 18:45
vinogu vinogu gruzniem ir apmēram tas pats un sauc par čaču o bože moj..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:45
ābolu samagons ir kalvadoss
0 0
06/03/2015 18:46
spečuki..
0 0
06/03/2015 18:46
..un sajaucu))... bet smirdīgs un negaršīgs...
0 0
06/03/2015 18:47
bet labi dod gan pa galvu, gan kājam ja izdodas norīt
0 0
06/03/2015 18:48
lia, spirtotie kā tādi nevar būt GARŠĪGI), lietojami, dzerami-JĀ, bet ne garšīgi...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas