lētas brilees nemaz nevar uz acem likt, tad labak nelikt neko, bet samiegt acis , ja kas..
00
06/03/2015 18:00
Nea, man vnk dzīva iztēle ... un vai tad es vainīgs, ka seksis patīk
00
06/03/2015 18:01
Muļķibas, nav ne vainas reizēm arī lētām brillēm! Man ir gadījies, ka dārgās izrādās lielāki s..i kā par 7 eur nopirktās.
00
06/03/2015 18:01
Blin tantuki, taks man, man uzmanibu pieversat, HALLOOOOOO, ai brauksu prom, neviens mani nemil, iesu peldeties, moska nosliksu, vai vismaz klepu dabusu, tad gan varesiet raudat, a bet neka!
Ja kas, tad būs daudz krunciņu, kuras nebūs iesauļojušas un būs ķēmīgi... Es mēdzu bieži zaudēt saulenes, tāpēc arī roka neceļas dārgas pirkt, lai kādam uzdāvinātu... Atceros, kā vienā tusiņā salīdām bariņš uz lielajā šūpolēm fočēties... Viena čiksa spiedz-kur manas versače brilles pa 800 USD palikušas... tas bija smieklīgi...
00
06/03/2015 18:02
valets, ja noslīksi tad te neradies, ja
00
06/03/2015 18:02
Blin, Valet, ka Tu pat nemani, ka es Tev pievēršu gan uzmanību! Pats tantuks!
00
06/03/2015 18:03
man ir div miļas brilles, bet tai vienai ieskrapiejies stikls nu ir jau ari gadi.. šodien es iepirku vienas ar 70% atlaidi..tieši priekš tusiņiem ja nu kas
00
06/03/2015 18:07
Valet, kad slīksi, nebļausties skaļi, nebiedē cilvēkus