Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671132 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 17:58
Sol ... diezgan ciets. Par kāju token neko nezinu
0 0
06/03/2015 17:58
VP, Tev tik neķītrības prātā...
0 0
06/03/2015 17:58
lētas brilees nemaz nevar uz acem likt, tad labak nelikt neko, bet samiegt acis , ja kas..
0 0
06/03/2015 18:00
Nea, man vnk dzīva iztēle ... un vai tad es vainīgs, ka seksis patīk
0 0
06/03/2015 18:01
Muļķibas, nav ne vainas reizēm arī lētām brillēm! Man ir gadījies, ka dārgās izrādās lielāki s..i kā par 7 eur nopirktās.
0 0
06/03/2015 18:01
Blin tantuki, taks man, man uzmanibu pieversat, HALLOOOOOO, ai brauksu prom, neviens mani nemil, iesu peldeties, moska nosliksu, vai vismaz klepu dabusu, tad gan varesiet raudat, a bet neka!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/03/2015 18:01
Ja  kas, tad būs daudz krunciņu, kuras nebūs iesauļojušas un būs ķēmīgi... Es mēdzu bieži zaudēt saulenes, tāpēc arī roka neceļas dārgas pirkt, lai kādam uzdāvinātu...
Atceros, kā vienā tusiņā salīdām bariņš uz lielajā šūpolēm fočēties... Viena čiksa spiedz-kur manas versače brilles pa 800 USD palikušas... tas bija smieklīgi...
0 0
06/03/2015 18:02
valets, ja noslīksi tad te neradies, ja
0 0
06/03/2015 18:02
Blin, Valet, ka Tu pat nemani, ka es Tev pievēršu gan uzmanību!   Pats tantuks!
0 0
06/03/2015 18:03
man ir div miļas brilles, bet tai vienai ieskrapiejies stikls nu ir jau ari gadi..
šodien es iepirku vienas ar 70% atlaidi..tieši priekš tusiņiem ja nu kas
0 0
06/03/2015 18:07
Valet, kad slīksi, nebļausties skaļi, nebiedē cilvēkus
0 0
06/03/2015 18:08
Valet, to vīna pudeli atstāj krastā.
0 0
06/03/2015 18:09
Prātīgs vārds. Vīna pudele tak nav vainīga
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 7793

06/03/2015 18:19
Vinčuks pelde un dažādās saulenes... :-D
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:20
ahdies... kā es pieēdos, ..nu es vairs negribu neko..tik gulēt un lūrēt teļļuku!
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/03/2015 18:23
To arī daru
0 0
06/03/2015 18:29
Sol, a grappu?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 18:30
VP, ja tu atbrauktu un ielietu man mutītē, tad es padomātu...
0 0
06/03/2015 18:31
Uzprasies, ja?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

06/03/2015 18:32
Cita nekā, bez grapas, nava???
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas