VP..., bet tev nav briļļu, tev tik vinčuks un grapa..
00
06/03/2015 17:53
Tā, kā dibas reizes kāpjot mašīnā, esmu uzsēdusies uz saulenēm, tad dārgas vairs principiāli nepērku.
00
06/03/2015 17:53
... un vispar, kakova hera jus te par brillem un vaveri runajat, es taks saku, ka eju peldeties, lielaja Vänern ezera!!! Jums ir japauz izbrina, mol ofigetj var, kads tu valet esi ne tikai mol smuks, sportisks, bet ari norudits onka...
Tas Ubes stāstiņš par uzsēšanos uz saulesbrillēm izklausās kā minimums divdomīgi ...
00
06/03/2015 17:57
Te es asakai piekritisu, es vasara ap 10-15 saulenem noperku, ok kaut kur pats no sevis noslepju un ja pirktu dargas, tad bankrots, lai gan orginalas tiesam ir labas. Man viens norvegu pilots uzdavinaja krutas saulenes(tas es ar kaut kur pakasu), teiksu prima, pavisam citadaks skats uz saulainu vasaru.