Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20720

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671137 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:48
man šķiet, ka Valets atkal dzer...
0 0
06/03/2015 17:49
lia nu bet TADAS brilles..un piedevam zeksis..tas tak būtu forši
0 0
06/03/2015 17:49
Lia, baidos, ka arī Sole par saulenēm ar prieku torti pietēlotu
0 0
06/03/2015 17:50
ube, a kas..un brilles NAV letas man nav
0 0
06/03/2015 17:50
Vispar jau tas saulenes Ray Ban nemaz tik letas nav... un ne nedzeru, bet pudeli vina nopirku, taks to gaidiet, vakara naksu dziedadams
0 0
06/03/2015 17:52
Valet, tik prātīgi ar to krūšu izgāšanu... ka neizgāz kādas nepareizās...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:53
VP..., bet tev nav briļļu, tev tik vinčuks un grapa..
0 0
06/03/2015 17:53
Tā, kā dibas reizes kāpjot mašīnā, esmu uzsēdusies uz saulenēm, tad dārgas vairs principiāli nepērku.
0 0
06/03/2015 17:53
... un vispar, kakova hera jus te par brillem un vaveri runajat, es taks saku, ka eju peldeties, lielaja Vänern ezera!!! Jums ir japauz izbrina, mol ofigetj var, kads tu valet esi ne tikai mol smuks, sportisks, bet ari norudits onka...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 17:53
.. ēdat, ēdat... a man ir jaunas kurpes..
0 0
06/03/2015 17:54
Lia
0 0
06/03/2015 17:54
Un siers. Bē
0 0
06/03/2015 17:54
A man ir 3 saulenes /lielās/   ... vienām gan bišku rāmīc salūza, bet varbūt var sačinīt...
0 0
06/03/2015 17:55
ube brilles jatur uz acem vai galvas tad neuzsedisies
0 0
06/03/2015 17:55
tas bija Solei adresēts
0 0
06/03/2015 17:55
Valet, uztasi ezerā selfiju... lai mums ir ticamības moments!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:55
VP..kas par sieru?... kreisās, vai labās kājas?
0 0
06/03/2015 17:56
sole nāk prata Mr.Brins ar salatlapu zeķē
0 0
06/03/2015 17:57
Tas Ubes stāstiņš par uzsēšanos uz saulesbrillēm izklausās kā minimums divdomīgi ...
0 0
06/03/2015 17:57
Te es asakai piekritisu, es vasara ap 10-15 saulenem noperku, ok kaut kur pats no sevis noslepju  un ja pirktu dargas, tad bankrots, lai gan orginalas tiesam ir labas. Man viens norvegu pilots uzdavinaja krutas saulenes(tas es ar kaut kur pakasu), teiksu prima, pavisam citadaks skats uz saulainu vasaru.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas