Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20660

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671142 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

06/03/2015 14:39
Nu tas stāsts par pašnokrāsojušamies olām, protams, ir vistīrākā pasaciņa, tāpat kā viss kristietībā, bet tas gan ir fakts, ka visi kristiešu svētki ir paņemti no pagānisma, absolūti visi, un katriem svētkiem piekabināts kāds kristietības "brīnums", lai to attaisnotu.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/03/2015 14:39
/pieraksta rozā blociņā-kad vāvers dodas pie Anksas, jālūr aiz stūra kur šams tās olas slēpj... Gan jau saimniecībā noderēs/
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 14:39
nella, Tu aizskar ticīgo jūtas! :-)
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 14:43
... un kā tad tā? Tik nopietna reliģija ... Pievērsa pagānus ar uguni un zobenu, lai nepareizos dievus nepielūdz, bet svētkus ... Še tev! No tiem pašiem neizglītotajiem mežoņiem paņēma! Ko tad tā?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 14:44
kristieši arī savus dievnamus sacēla pagānu svētvietās..
0 0
06/03/2015 14:46
kašķi un stridus visvienkāršāk izprovocēt ar tēmam par politiku un reliģiju..
murmi, izvēlies ko neparastāku..nebijušu
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 1091

06/03/2015 14:47
Murmi, es neko neaizskaru, tā ir patiesība. Katrs var ticēt, kam vien vēlas, bet fakti paliek fakti.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

06/03/2015 15:01
Murmi, Murmi... Nu beidz tašu mēģināt izprovocēt šeit esošos uz strīdu... To pat skolā stāsta(un ne jau ticības stundās), ka kristīgā baznīca daudzas pagānu paražas un svētkus pielāgoja baznīcai..Tos pašus saulgriežu svētkus, utt.Uzvedies tā, it kā būtu ar pirkstu burciņā taisīts un pa spundi barots...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 15:16
... nestrīdēšos... nav vērts enerģiju dedzināt..
 iešu āra... saulīte, silts, putniņi čivina...  
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 16:18
laiks tiešām ārā vienreizējs...
0 0
06/03/2015 16:34
Laiks zupper ... atšķirībā no polandes 
... bail pat to somu izkrāmēt plauktā - panest bija problemātiski
0 0
06/03/2015 17:10
ko Tu tur tik daudz nes 
0 0
06/03/2015 17:15
A es vot frikadelju zupu izvariju, Pareizak sakot, garsigako frikadelju zupu visa Pasaule(nu kadas es vienmer va(garais a)ru, mol garsigakas), tagad parisu, un laidisu peldeties.
Bez tam garumzimem briziem jocigi teikumi sanak
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:20
man karbonādes ar salātiem.
saldajā- putukrējums, sajaukts ar apgrauzdētām auzu pārslām un upeņu ķīselis.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:21
ex, valet, ja es varētu, tevi precētu, česslovo!
sol neprecētu, jo viņa ir meitene
0 0
06/03/2015 17:22
a man viss bija pa fenšuj vispirms saldais tad kotļetas ar zaļbaribu..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 17:23
 Liz mani izbrāķēja, sajutos galīgi nepilnvērtīga..
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:24
jāapēd viens "sniķeris".uz tām sāpēm
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

06/03/2015 17:25
sol, es Tevi ļooooti ievērtēju, pareizāk sakot, Tavu kulināriju, tici man, ja Tu būtu puiks, es Tevi gribētu precēt vairāk kā valetu!
0 0
06/03/2015 17:26
Forši, atkal man nekā...  Kamēr strādāju, tikmēr visi feinie puiki jau sadalīti 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas