Es esmu nikna... jau otro mēnesi neizved atkritumu konteineri..zvanu uz Clean R... meitene saka-Bet jums ir mainīta atkritumu izvešanas diena..no mēneša pirmās piektdienas uz otro... bļin..es saku, ..a varbūt man to kāds varēja paziņot????

..ai, atvainojiet, atvainojiet... tūlīt nosūtīsim jauno grafiku!!!..nu..pīiiiiiii

, a rēķinu gan neaizmirsa šodien piesūtīt!!!