Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20600

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671149 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 10:33
nu tad jau pustops mums uz diviem!!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 10:34
din, un kā tev?
0 0
06/03/2015 10:35
nav pa vecam ne viena necep pankūkas un neaicina uz pankūkām bet piedāvā tikai ūdeni no peļķes sasalušas pasūkāt!!!!!
0 0
06/03/2015 10:35
žurk, ja tā brālīgi, māsīgi dala... ta uz diviem)))
0 0
06/03/2015 10:36
nu nedaļišu tevi uz diviem, saidjoš tu man vienam!!!!!!! SĀKUMAM KĀ UZVEDĪSIES!
0 0
06/03/2015 10:38
..ak, ta noteikumi tiek uzstādīti?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 10:38
Es esmu nikna... jau otro mēnesi neizved atkritumu konteineri..zvanu uz Clean R... meitene saka-Bet jums ir mainīta atkritumu izvešanas diena..no mēneša pirmās piektdienas uz otro... bļin..es saku, ..a varbūt man to kāds varēja paziņot???? ..ai, atvainojiet, atvainojiet... tūlīt nosūtīsim jauno grafiku!!!..nu..pīiiiiiii , a rēķinu gan neaizmirsa šodien piesūtīt!!!
0 0
06/03/2015 10:40
nu nestādu nekādus noteikumus, tāpat jau visi zin finālu !!!!!!!!!!!!!!!!! piečakarēja ar pelmenīšiem, piečakarēs arī ar visu pārējo!!!!!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

06/03/2015 10:40
Elizabet, tad jau labi, ka šorīt nebiji ar mani kopā mini maximā. Ieslēdzās signalizācija, auroja pamatīgi. Es tieši tajā brīdī maksāju par pirkumu. Lāb, ka jau bija sagatavots precīzs naudiņš. Fiksi norēķinājos un devos prom.
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 10:43
Eliz, ... Paldies Tev, ka apjautājies!
Man iet labi, ... izsūti naudu, tad man ies vēl labāk.:D
0 0
06/03/2015 10:44
frīn, manā krajā?
0 0
06/03/2015 10:44
nevajadzēja maksāt , vajadzēja vienkārši fiksi fiksi mukt laukā !!!!!!!!!! apsardze noķertu izčamdītu apčamdītui, skaties vēl iepatiktos!
0 0
06/03/2015 10:45
troksni nedzirdēju, jo te tik bieži taurē, ka pierasta lieta...
0 0
06/03/2015 10:46
un lai naudiņa nesakalstu tad ietin speķītī !!!!!!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 10:47
Un kā Jums iet?... ceru, ka tikpat labi kā man!
(sarosas satraukumā: ka tikai arī citiem neienāktu prātā no Eliz ko sagaidīt?!!!)
0 0
06/03/2015 10:50
izņemot ar kruķi pa galvu neko citu nesagaidīsi! VAI PA MUGURU!
0 0
06/03/2015 10:51
..ietin žurki deķītī...
0 0
06/03/2015 10:52
iedomājos kā sole to miseni spārda)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

06/03/2015 10:53
Nē, Elizabet, manā krajā tas notikās. Gandrīz ausis aizkrita no tā trobeļa.
Žurki, apsargi nav manā gaumē, būtu armijnieki, pavisam cita lieta. Būtu gatava to bodi izzagt tukšu.
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 10:54
... vai ta nu šamā tik ļauna?
(uzmauc galvā ķiveri, apvelk glābšanas vesti, aizmetas uz šķūni pēc ciskudriļļa, gatavojas to iekurbulēt, ... visādiem neparedzētiem gadījumiem)
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas