Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20640

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671141 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 13:50
Anksa, kuros datumos Tu vēl olas krāso?
0 0
06/03/2015 13:54
jā ja zinu Tev svētku nav..visam vajag baigo jegu..
zin seksim ari jēga ir tikai, kad bernus taisa..citadi var iztikt
dzimsanas dienas ari var nesvinēt, as tur ko svinēt ar katru dienu, gadu tuvāk kapam..
sveiciens un līdzijūtiba, ka haris te šad tad saka
0 0
06/03/2015 13:55
a seks veselībai ?????? Arī nav jēgas ?????
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

06/03/2015 13:56
Es arī esmu sarkano sīpolu mizu medniece, tiešām smukas olas sanāk.
0 0
06/03/2015 13:57
daiļkrāsotājas atradušās !
0 0
06/03/2015 13:58
zurki jebkuri svētki ari ir labi veselibai..garigajai..
0 0
06/03/2015 13:59
tikai tam kam tos svētkus jārīko ! rīkotājs jau vienmēr domā kaut fiksāk tie ciemiņi aizvilktos!
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 14:03
Un tomēr, Anksa, visi zina, ka murminators nav īsti riktīgs, bet šoreiz par Tevi! Kuros datumos vēl Tu krāso tās olas?
0 0
06/03/2015 14:04
tad kad iespiež durvīs tās olas laikam !
0 0
06/03/2015 14:07
vāveres krāsojot riekstus, nevis olas ...
0 0
06/03/2015 14:08
tad kad brūtgans atbrauc, tad krasoju
0 0
06/03/2015 14:10
skrienu krāsoties, skrienu nevis braucu !!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 14:13
/papildina mazo melno blociņu ar vēl vienu ierakstu: "Ja dodas ciemos pie Anksas, rūpīgi jānoslēpj olas. Pastāv liela iespēja, ka savādāk tās tiks nokrāsotas ar ’zagļu krāsu’ "/
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 14:19
Nesapratu, ko Murmis par tām olām ieciklējās?!..kāpēc nevar Lieldienās olas krāsot-tas kāds noziegums pret cilvēci?
0 0
06/03/2015 14:20
vplesej, tik ļauni jau nav..es par ekoloģiju..un krāso tik ar dabigiem paņēmieniem
zurikt, skien, skrien..tik krāsojamo materiālu pa ceļam nepazaudē
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 14:22
Nesapratu, ko Murmis par tām olām ieciklējās?!..kāpēc nevar Lieldienās olas krāsot-tas kāds noziegums pret cilvēci?

Es nevaru saprast un man neviens nepaskaidro, ir olu krāsošanai kāda saistība ar Kristus augšāmcelšanos vai nav?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 14:23
Es nevaru saprast un man neviens nepaskaidro, ir olu krāsošanai kāda saistība ar Kristus augšāmcelšanos vai nav?


nē, nav...
kaut gan rakstos minēts arī šāds fakts


Kristietībai kļūstot par noteicošo reliģiju, sākotnēji mācītāji šo paražu centās apkarot, uzskatot par māņticības un maldu palieku. Tomēr olu krāsošana bija ieņēmusi tik noteiktu vietu tautu tradīcijās, ka ar laiku tā tika pārņemta arī jaunajā reliģijā un veiksmīgi tai pieskaņota. 

Mūsdienās Lieldienas lielākajai daļai cilvēku nozīmē tieši baznīcas svētkus. Savukārt ola ieguvusi Kristus augšāmcelšanās simboliku.

 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

06/03/2015 14:33
Esmu dzirdējusi tādu versiju: Kāds draudzes loceklis mācītājam bija vaicājis par augšāmcelšanās brīnumu. Mācītājam tobrīd uz galda atradās šķīvis ar olām, un viņš teica apm tā: ja tas brīnums ir noticis, tad olas šķīvī nokrāsosies. Un tiešām, olas šķīvī nokrāsojās sarkanas, tā apliecinot augšāmcelšanās brīnumu.
Zinu, ka atstāstu aptuveni, bet doma jau skaidra.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

06/03/2015 14:37
.. labrīt... to pliko žurki vajadzētu vismaz nokrāsot, citadi man acu prieksā dien’ un nakt’ tagad rēgojās..
0 0

Tēmas: 46
Ziņas: 13896

06/03/2015 14:39
Tātad kristietība mūsdienu izpratnē NAV reliģija no Jēzus?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas