Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 20580
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671151 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1027
1028
1029
1030
1031
1032
1033
...
1327
06/03/2015 09:54
Annik, ja nevari ziema iedzert udeni, tad aped kadu siljki, un problema bus atrisinata.
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
8549
06/03/2015 09:58
Prof. Danilāns ir vēstījis, ka ar varu nedrīkst sevi ar ūdeni dzirdīt. Cik organisms paprasa, tik arī iedzer.
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 10:00
Pareizi, Tedra... es tā arī daru!
..un man nepatīk, ka uz hauzi jābizo bieži!
0
0
06/03/2015 10:03
ja negribi nu nebizo bieži ----------- sēdi vienkārši tur !!!!!!!!!!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 10:04
Žurk, tad būs nesmuki... un neērti..
, vai nu jāliek pamperīC
0
0
06/03/2015 10:08
Man šodien lielā atslodzes diena - tikai ūdens.. jāiztur vēl 20 stundas (kopumā 24)
0
0
06/03/2015 10:08
Ja tocja kaut kur ara, tad sedet tur nau prijatno.
0
0
06/03/2015 10:10
nezinu ka ir smuki un nezinu kā ir nesmuki un nezinu kas ir pamperis toties zinu kas ir buferi un bamperi!!!!!!!
0
0
06/03/2015 10:10
Gadu gaitā, es kļūdos arvien mazāk, bet kļūdu kvalitāte, neapšaubāmi, pieaug
0
0
06/03/2015 10:11
Kantora zurkas jau var rikot sev tadas atslodzes dienas, jo neko smagaku par karandasu, pilteni, vai kafijas kruziti sie necila.
0
0
06/03/2015 10:11
a pie ūdentiņa piejauc kādu suliņu tad rīta rabarbera maizīte svaigi cepta, eh kāds gardums rita kafijai klāt !!!!!
0
0
06/03/2015 10:13
es gan cilāju smagāku 200 gramīgo graņonku un 07 litra trauciņu!
0
0
06/03/2015 10:18
ūdens dzērāji... puķītēm ar atstājiet)))
0
0
06/03/2015 10:19
... labrīt...
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
40368
06/03/2015 10:26
Labrīt, Bete-kā kļuška jūtas?
0
0
06/03/2015 10:29
no rīta pēc burnajas nakts pat puķūdens ir garšigs!!!!!!!!!!!
0
0
06/03/2015 10:31
vakar kļušku sālsūdenī peldināju... nu, šorīt klusē, neko nesaka)
0
0
06/03/2015 10:32
žurk, graņonkā ir 250)
0
0
06/03/2015 10:32
var jau jūrā to kļusku iemērkt un sauļoties !!!!!!
0
0
Tēmas:
27
Ziņas:
3749
06/03/2015 10:33
Čau!, ... viss pa vecam, rullējam? :D
0
0
1
...
1027
1028
1029
1030
1031
1032
1033
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu