Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20580

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671151 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
06/03/2015 09:54
Annik, ja nevari ziema iedzert udeni, tad aped kadu siljki, un problema bus atrisinata.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

06/03/2015 09:58
Prof. Danilāns ir vēstījis, ka ar varu nedrīkst sevi ar ūdeni dzirdīt. Cik organisms paprasa, tik arī iedzer.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 10:00
Pareizi, Tedra... es tā arī daru! ..un man nepatīk, ka uz hauzi jābizo bieži!
0 0
06/03/2015 10:03
ja negribi nu nebizo bieži ----------- sēdi vienkārši tur !!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 10:04
Žurk, tad būs nesmuki... un neērti.. , vai nu jāliek pamperīC
0 0
06/03/2015 10:08
Man šodien lielā atslodzes diena - tikai ūdens.. jāiztur vēl 20 stundas (kopumā 24)
0 0
06/03/2015 10:08
Ja tocja kaut kur ara, tad sedet tur nau prijatno.
0 0
06/03/2015 10:10
nezinu ka ir smuki un nezinu kā ir nesmuki un nezinu kas ir pamperis toties zinu kas ir buferi un bamperi!!!!!!!
0 0
06/03/2015 10:10
Gadu gaitā, es kļūdos arvien mazāk, bet kļūdu kvalitāte, neapšaubāmi, pieaug
0 0
06/03/2015 10:11
Kantora zurkas jau var rikot sev tadas atslodzes dienas, jo neko smagaku par karandasu, pilteni, vai kafijas kruziti sie necila.
0 0
06/03/2015 10:11
a pie ūdentiņa piejauc kādu suliņu tad rīta rabarbera maizīte svaigi cepta, eh kāds gardums rita kafijai klāt !!!!!
0 0
06/03/2015 10:13
es gan cilāju smagāku 200 gramīgo graņonku un 07 litra trauciņu!
0 0
06/03/2015 10:18
ūdens dzērāji... puķītēm ar atstājiet)))
0 0
06/03/2015 10:19
... labrīt...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

06/03/2015 10:26
Labrīt, Bete-kā kļuška jūtas?
0 0
06/03/2015 10:29
no rīta pēc burnajas nakts pat puķūdens ir garšigs!!!!!!!!!!!
0 0
06/03/2015 10:31
vakar kļušku sālsūdenī peldināju... nu, šorīt klusē, neko nesaka)
0 0
06/03/2015 10:32
žurk, graņonkā ir 250)
0 0
06/03/2015 10:32
var jau jūrā to kļusku iemērkt un sauļoties !!!!!!
0 0

Tēmas: 27
Ziņas: 3749

06/03/2015 10:33
Čau!, ... viss pa vecam, rullējam? :D
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas