Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20520

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671157 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/03/2015 16:04
Labdien! Nu jau izskatās ka atkal virmo kaislības...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 16:04
 Costa, kur tu pliku Žurķi redzi?
0 0
05/03/2015 16:05
man tas patīk visi redz bet es pat nezinu ko redzēt un ko skatīt!!!!!
0 0

Tēmas: 49
Ziņas: 5301

05/03/2015 16:08
Sole, varbūt sapnī Costa redzēja tos plikumus...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:12
nu taču paimeitinas profilu apskatiet..
0 0
05/03/2015 16:17
nu vis man infarkst un es mūku prom!!!!!!! man kauns sametās !!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:19
... vairs man tuvumā nenāc... !! šitā pievilties...  
0 0
05/03/2015 16:22
bet tas jau es neēsmu, es jau teicu ka mani PODSTAVIĻI ZEM VIŅAS !!!!!!! NĒ, VIRS VIŅAS BET ES TAS NEESU > Vai tad tavas krūtis es mainīšu pret kaut kādiem zirnīšiem?????
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 16:22
 es blonda, vai kā, ..bet man nepielec-kas ir paimeitiņa?
0 0
05/03/2015 16:22
profīls tautā!!!!!!!
0 0
05/03/2015 16:22
solaris | 05.03.2015. - 10:39:57
Vp... atved košļenes no zagraņicas!

Tālu no patiesības neesi ... džips ar itāļu vīnu un grapu piekrauts "po samoje ņemogu"
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:23
.. jā.. jā.. tā jau vainīgie vienmēr saka- podstava, podstava...  
 ehhh...  
 nekam nav vairs ticības.. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 16:23
VP... es ar tevi draudzējos!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:24
VP... ko Tu tik agri te?
0 0
05/03/2015 16:25
oderiha tagad vari nirt arī šeit jo es mūku prom . apnika truģitsa !
0 0
05/03/2015 16:26
Sol, draudzēties vari pilnīgi droši, mans naff skops  

Ko tik agri? Da braucu pa bāni jau māju virzienā, darīt īsti naff ko


P.S.
Sol, a torte no Tevis ...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 16:33
VP, ja es būšu torte, Tu man žuveni atvedīsi?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:34
frīn.. Tu nu gan - toč kar kūku gribi palikt?  jo VP živenes toč atvedīs- nav tak’ skops..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 16:35
Vispirms lai atved.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 16:39
VP, tu no Itālijas rullē?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas