Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20500

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671162 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/03/2015 15:26
tikai neaizmirstiest pa drusko kādu drēbes gabalu novilkt lai nav tik karsti!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:28
Žurk, es jau jaciņ novilku!
0 0
05/03/2015 15:29
sol..a bumbierenes?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:29
Nu, sapņa k-gs..., gaidu savu pateicību!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:30
Bete, man tādu nav, man smuki bokseršortiņi!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 15:37
Jā, ilgi nebij jāgaida, iekritu kastē, ka vāks vien noklabēja!
Un super metode, uzrakstīt privāti .., un tad ielikt kastē, nedodot iespēju atbildēt!... nevis 50+, bet 15, aptuveni tāda sajūta..NOŽĒLOJAMI!!!!!!!!
0 0
05/03/2015 15:42
..kas bumbierenēm vaiņas?... arī smuki šortiņi... silti... ērti/...
nekas, atdzisīsi kastītē sēžot))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 15:43
Sole, un publiskā pateicība uz sienas arī jau uzrakstīta! Toč pāraudzis tīnis, nevis vīrietis cienījamos gados.
Iestumju lielo ozolkoka galdu, lai visām dejotgribētājām vietas gana un stabils pamats zem kājām.
0 0
05/03/2015 15:50
Nez cik ilgi romantiskajam un nobriedušajam vīrietim pietiks pacietības šitā ķēmoties? 
da nu, galvenais, ka mums ir jautri
0 0
05/03/2015 15:51
BTW, jūtos apdalīta... man nebija privātas vēstules 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 15:53
toties man ir... un nesaprotu kāpēc... jo vispār nevienu nevērteju... ne ar 10 ne kā citādi.. 
 kaut kāds slims cilvēciņs..
0 0
05/03/2015 15:54
jaiet krāni iekurt. kas man malkas klēpi palīdzēs ienest?
0 0
05/03/2015 15:55
costa tu tā tik šerpi nekusties savādāk izkratīsi mani no krūšu vidiņa !!!!!!!
0 0
05/03/2015 15:55
vai tad diviem to klēpi jānes????????
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 15:56
.. es dejot netaisos šodien..   tā kā guli mierīgi...
0 0
05/03/2015 15:57
nu pierunāji un ieritinos maigāk un novēroju tiekošo!!!
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17861

05/03/2015 15:58
cik saprotu, skaista sapņa pielabināšanās diskusijās nav līdzējusi
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 15:59
zurki, ne tur ietinies... un šitā kažoku nomest!!! un vēl ļauties nofotografēties!!!
 / nikni skatos uz " paimeitinas"  foto /
0 0
05/03/2015 16:01
kur kur tu skaties ??????? man aš drebuļi sāka kratīt no tādas PODSTAVAS !!!!!!!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

05/03/2015 16:02
kur skatos??? tur, kur Tevi pliku redzu... ! un tā nav mana bilde!! 
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas