Jā, ilgi nebij jāgaida, iekritu kastē, ka vāks vien noklabēja! Un super metode, uzrakstīt privāti .., un tad ielikt kastē, nedodot iespēju atbildēt!... nevis 50+, bet 15, aptuveni tāda sajūta..NOŽĒLOJAMI!!!!!!!!
Sole, un publiskā pateicība uz sienas arī jau uzrakstīta! Toč pāraudzis tīnis, nevis vīrietis cienījamos gados. Iestumju lielo ozolkoka galdu, lai visām dejotgribētājām vietas gana un stabils pamats zem kājām.
00
05/03/2015 15:50
Nez cik ilgi romantiskajam un nobriedušajam vīrietim pietiks pacietības šitā ķēmoties? da nu, galvenais, ka mums ir jautri
00
05/03/2015 15:51
BTW, jūtos apdalīta... man nebija privātas vēstules