Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20440

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671173 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
05/03/2015 11:52
anksi, šis tak vecs... bez grima trakāks kā mūsējie bomži...
0 0
05/03/2015 11:53
elizbet, es domaju par tipāžu un tādu kāds šis bija labākajos gados
0 0
05/03/2015 11:54
mums ar bij tip/āži... labākos gados)))
0 0
05/03/2015 11:55
šitā reklāma tracina... kad bijām bērni, satūmām gultas... jūs ar stūmāt?... es, token, neatceros((((
0 0
05/03/2015 11:55
Par viedokļiem šinīs diskusijās ir jau izveidojies priekšstats  Tāpēc vairs tajās nepiedalos. Ja par maniem gadiem, tad tiešām mazliet virs 50, bet diemžēl izskatos vecāks, tāpat kā dumpīgais - dažu tādu pašu sieviešu dēl (paldies dievam ka dažu  ), kādas figurē šinīs diskusijās., ar vienīgo mērķi kādu pažļambāt un apēst. Ne jau pirmo dienu skatos kas notiek diskusijās, tāpēc nav man jāpaskaidro, kāpēc izveidojies priekšstats. par dažām meitenēm šeit.Un kad Dolče ielika man 1, tad atceroties iepriekšējās diskusijas, sapratu ka tas ur izaicinājums.Tā kā man nepatīk šādi cīniņi, jo uzskatu ka šī ir virtuālā dzīve, kurā daži tiešām dzīvo, pārdzīvo un citādi izpaužas, bet tā ir katra izveēl. Man dzīve ir reāla. un tur man pietiek visa, lai všel šeit - portāla’es sāktu kaut kādus virtuālus kariņus un  meklētu pārdzīvojumus. Tā ka elementāra profilakse nervu nečakarēsānai ir Melnā kaste.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:56
Frīn, es jau ar par to pašu..Mans vienīgais 1 tik zemu šo nenolaistu... Pet pateicība tad tikai man vienai... Vai man jājūtas glaimotai?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:58
Sapni, un atkal tu izvairies no sev netīkamiem jautājumiem, atbildes liekulīgas sniedzot tikai sev ērtajiem...
0 0
05/03/2015 11:58
ta ir tas sapnis šite..vai nav tas sapnis šite?
0 0
05/03/2015 11:59
ļoti incants viedoklis par to izkatu..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 12:19
SS nelej čugunu! Ja Tev būtu reālā dzīve, kurā pietiek visa, Tu te nerēgotos kā starptelpu pārejā iesprūdis spoks, par varas makti plēsdamies pēc popularitētes. Neba velti plosies par katru zemāku vērtējumu un meties publiskot nikus "pāridarītājus".
Un nevaino sievietes pie sava izskata! To nosaka gan gēni, gan ādas stāvoklis, gad dzīves veids, nevis citi cilvēki.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 12:20
Dolče, nea, Vasariņa arī dabūja savu minūti slavas. (Sāku baidīties, ka SS tā MK neuzsprāgst no pārapdzīvotības)
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 12:24
Vot ot būšu palaidusi garām, jo laikam jau SS to ir izdzēsis... Attinot atpakaļ nav tāda ieraksta...
0 0
05/03/2015 12:26
Atvainojiet, bet jau paskaidroju - man un ne tikai man izveidojies priekšstats, ka diskusijas ir riktīga gaļas mašīna, tāpēc saudzējot savusnervus nepiedalos. Savu viedokli esmu izteicis, pārējais lai paliek Jūsu fantāzijās. Tā vairs nav mana problēm.
Dolče - izlasi manā profilā - vienu dienu rakstīju - no odienas sāku publiski pateikties visiem kas ieliks man atzīmi - nav ne vainas. Tu neesi pirmā. Un nebūsi pedējā kurai publiski pateikšos. Vienkārši tāpēc, ja kādam nepatiks, ka viņam Dolče ieliek vieninieku, viņš jau iepriekš viņu var ielikt Melnajā kastē, nevis gaidīt, kad viņa ļoti gribēs kādam izteikt savu viedokli.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 12:26
Dolče, nu tak paskaties SS šāsdienas moto.
0 0
05/03/2015 12:28
Neba velti plosies par katru zemāku vērtējumu un meties publiskot nikus "pāridarītājus".
Frīna - espubliski pasaku Paldies par vērtējumu. Kā Tu to uzver - tā ir Tava problēma. Pārējie, kuri nezin šis spēlītes domā ka es pateicos, un to arī daru
0 0
05/03/2015 12:28
Pietiek te ar teļa laipnībām apmainīties, LAIKS PUSDIENOT!!!!!!!! !!!!!!!!
0 0

Tēmas: 7
Ziņas: 42738

05/03/2015 12:28
Jā, jā. Es jau sēžu SSa kastē.  ( paspiež roku gan Frīnai, gan Dolčei)

Smeikli nāk, kad kāds apgalvo, ka viņam tas nav svarīgi, bet nu roķele dreb un trīc un pastiepjas pēc MK, lai tik neiedod vērtējumu "nav ne vainas". Te tev nu bija.      
Tas izskatās- visiem spēkiem, bet raušos uz goda pjedestāla.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 12:29
Vizualizēju kā visi, kuriem par varas makti niez būt "populāriem", gluži kā tādā jeņķu vidusskolas līmenī iestrēgušiem, tagad metas klāt saviem ietaupījumiem, lai iztērētos zeltam.
0 0
05/03/2015 12:41
Atkal kļūda - es strādāju un strādāšu vēl ilgi  Neesmu no tiem kas sēž pie datora un drukā tekstus - vienkārši gribas visu nolikt pa plauktiņiem un pazust no šīs mazās dubļu bedres . Bet saprotu - jo vairāk attaisnojies, jo vairāk Tev grūž virsū visu iespējamo .
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 12:42
Sapni, es jau to izlasiju... Un tāpēc esmu neizpratnē, kāpēc tad tā publiskā pateicība tikai man, un cik lasu, a rī Vasarai..Jo citiem izteikto neredzu... Tu esi, biji un būsi melis un liekulis...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas