Par viedokļiem šinīs diskusijās ir jau izveidojies priekšstats

Tāpēc vairs tajās nepiedalos. Ja par maniem gadiem, tad tiešām mazliet virs 50, bet diemžēl izskatos vecāks, tāpat kā dumpīgais - dažu tādu pašu sieviešu dēl (paldies dievam ka dažu

), kādas figurē šinīs diskusijās., ar vienīgo mērķi kādu pažļambāt un apēst. Ne jau pirmo dienu skatos kas notiek diskusijās, tāpēc nav man jāpaskaidro, kāpēc izveidojies priekšstats. par dažām meitenēm šeit.Un kad Dolče ielika man 1, tad atceroties iepriekšējās diskusijas, sapratu ka tas ur izaicinājums.Tā kā man nepatīk šādi cīniņi, jo uzskatu ka šī ir virtuālā dzīve, kurā daži tiešām dzīvo, pārdzīvo un citādi izpaužas, bet tā ir katra izveēl. Man dzīve ir reāla. un tur man pietiek visa, lai všel šeit - portāla’es sāktu kaut kādus virtuālus kariņus un meklētu pārdzīvojumus. Tā ka elementāra profilakse nervu nečakarēsānai ir Melnā kaste.