Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20380

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671176 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 10:09
bet pieņemsim, ka es nobīšos no tiem draudiem un nebalsošu, tātad kontu nepirkšu, nebūs peļņas  un negodīgi  uzvarējušajam nikam tautai būs jāpiķo zelta konts, ko, gadijumā ja neuvarēs, viņš pats atkal nopirks, lai varētu savu MK paplašināt... Nu tā kautkā
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17901

05/03/2015 10:09
Sole, onkuliņš tak pateica, ka to darot to četru sieviešu dēl, kuras par viņu balso. Tā teikt, lai viņas nepieviltu. Laikam baidās tās pašas četras pazaudēt un palikt pats ar sevi.
Man gan nekas netika, laikam jau tāpēc, ka nav maksas konta un balsi dot nevaru. Ir gan šis pērkama dvēsele, ja tikai cēlmetāla kontu īpašnieces pamana.
0 0
05/03/2015 10:10
Ar to sniegu ir tūdīgi... sestdien biju Žagarā, sniegs jau teorētiski ir, slēpot var, bet vairāk tāda kā mīcīšanās pa slapju putru sanāk   
Vsjo, ziemu liekam malā, pavasaris ir klāt!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 10:11
Viss, esmu dusmīga, eju liekt 1. nav ko taupīties mēneša beigām,   a to vēl laicīgi neitralizēs un būs nokavēts..
0 0
05/03/2015 10:31
Hai, Sole!
A kur torte par godu diskusijas 20K jubelim?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 10:32
 vaimandieniņ..šito es biju palaidusi garām!!!
Un nu jau krietni garām!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 10:33
svinēsim ’’acīti’’!
0 0
05/03/2015 10:35
... labi. vismaz LV būšu atpakaļ.
Un tad Tu no tortes cienāšanas neizvairīsies
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

05/03/2015 10:39
Vp... atved košļenes no zagraņicas!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 10:51
Tas onkuliņš ir tiešām liekulis..Neesot šamam MK... tak jau mani tur iebāza..Uzrakstija vēl privātu vēstuli, bet es pat atbildi nevaru sniegt..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 10:54
Fsjo, esmu uz kara takas ar onkuliņu...
0 0
05/03/2015 10:56
dolč..ieslēdzam relax mjusiik uz 3 stundām:))))
0 0
05/03/2015 10:57
dolče kā tad karosi, ja jau kaste sēdi???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 10:59
Anks, šoreiz priecājos, ka var ierakstī ķipa šodienas moto, bet to takš var izmantot citādiem mērķiem.Nosapied podziņu ieeja un palasi pēdējos...
0 0

Tēmas: 8
Ziņas: 6299

05/03/2015 10:59
publiskais karš  notiks
0 0
05/03/2015 11:03
Dolcevita, ka Tu to karu realizesi, ja esi kaste iespundeta?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

05/03/2015 11:05
Valet, atkārtošu vēreiz-publiski... Ja man publiski pasaka paldies, es publiski tad arī atbildu... tur MK nedarbojas...
0 0
05/03/2015 11:09
Apsveicu vārda dienā visas Auroras!
0 0
05/03/2015 11:10
Ai, ta nav forsi, vajag ta aiz podtiska, kadu padeniti uzlikt, kadu kniepadatu zem vina noslukusa sapnjaina perdilnika palikt...
Domaju tas publiskums neko nemainis, tik sim popularitati piesaus klat, vecie babulji saskries plaukstas plikskinadamas.
0 0
05/03/2015 11:11
... uzliek žurkim galvu uz pleca... nu, kur t jaunēkli tu skrēji?... re, jāpaliek vien pie mumsējiem pelmenīšiem... ).
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas