Solaris, nebūt nē.. man patīk runāties ar cilvēkiem... Costa, es tev vakar teicu, ka esmu atbraucis uz laukiem, Latgali..bet sieva rīgā.. kapēc gan es nevaru runāties pa telefonu.. tā ir runāšana.. tikai un vienīgi :P
Beata, viņa kautrīga.. ;0))
00
05/03/2015 00:04
viskij, nu pasaki taisnību..esi vīrs... ka mums jau...