Dolče..žurkam neiznāca laiku izbrīvēt!... šodien tikai meiteņu diena! starp citu Tokio city baigi garšīgie suši!... neesmu fane, bet tur man tiešām garšoja.
Valetei ir tik skaisti epiteti Lasu un priecājos Man bija tāda bildīte ar roņa mazuli. Actiņas tādas skaistas, skaistas... un skatās foto objektīvā Tā vien gribas pabužināt vaidziņus