Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20220

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671192 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 20:02
Gadu gadiem te sēžat bez vīriešiem un tēlojat vīriešu pazinējas, kad pēdējo reiz kādam vīrietim ir gribējies ar jums satiktires velreiz un velreiz, radītas tikai pišanai un nekam citam, nu un saldi jums uzkarināt pa ausīm, kas ir kā atslēga no jūsu kājstarpēm
0 0
04/03/2015 20:03
pag, bet tak šodien uz Rīgu brauca... vai man dienas jūk)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:04
es tā kā pamanīju, ka te viens otrs palagu rakstītājs parādījies...
 a moš man tikai rādās?
 ka nekā gadiem te bez vīrieša sēžu- redze miglojas.. 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:04
Solei Rīgas dienas?  ne taču Ixxim?
0 0
04/03/2015 20:06
jūtubists aizmirsis kā krievu muzičku lika biezā slānī un pats gaudoja uz mēnesi)... gadās... amnēzija...
0 0
04/03/2015 20:07
... par ixxsi nezinu, bet šķiet, ka ne...
0 0
04/03/2015 20:08
Jābūt ir idiotam lai noticētu ka Jums ir vīrieši, ja katru vakaru te mūldat stundām, diez tik ar ko tajā brīdī nodarbojas tie jūsu vīrieši?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:08
reģistrācijas datumu arī aizmirsis?
0 0
04/03/2015 20:10
dump, esi jau esi...
0 0
04/03/2015 20:11
dumpit, kapēc tas Tev satrauc ir vai nav..?? 
0 0
04/03/2015 20:11
cost, izklausās, ka daudz ko aizmirsis... fēniks)))
0 0
04/03/2015 20:13
Kā vispār sievietes kuras gadu gadiem dzīvo bez vīrieša un pisās tikai ar vibratoru-var vispār spriezt par vīrieti?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:16
... elzbet, nu man kājas krustā, jeij bogu...
 un atkal Lizzete teiks, ka ķiķinu...
 nu kā lai neķiķina te?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:16
hei, Sole mājās!
0 0
04/03/2015 20:16
par vīrieti, ne jau par galma ākstu
0 0
04/03/2015 20:16
nu, sol, stāsti... mēs pierakstam
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:17
.. nu sveika, Sol... Tu gandrīz kā saule nakts vidū ieradies..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:17
Nu gan meita mani piebaroja..gan suši, gan pica..visam pa virsu vēl tiramisu un kokčiks!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:20
nu tad pac laiks uz dančiem... lai izkratītu lieko..  
 tik čikas navff
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 20:20
jā, un meitenēm pazaudēto dokumentu vietā jaunas skaistas pases..ar vaideloti un lielvārdes jostu!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas