Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20200

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671191 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 19:15
Nu vēlreiz Dump, lai tā kārtīgi aizķeras.
0 0
04/03/2015 19:17
No jums vispār pēc sievietēm neož, mūždien burkšķošas, ar tupiem bērnišķīgiem jokiem, ar hujviņzin kādām nereālām prasībām, kuras tikai jums pašām saprotamas.neesat mēģinājjšas vienkārši būt par Sievietēm, kuras strāvo ap sevi skaistu, tīru gaisīgu auru.laj mums vīriešiem būtu stimuls jūs dievināt un jūsmot... tā patiesi bez makaronu karināšanas jums uz ausīm-protams tagad siekaloti aizstāvēsieties, tipa man ir tāds un šitāds virietis viņš manj dievina, dāvā ziedus u, t, t, bet jūs neesat aizdomājušās ka mums vīriešiem gribas arī mīlestību, sex, kaut vai ar šādām surogāt metodēm tiekot pie jūsu miesām?
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 19:19
Papdies, nu re cik Tu klausīgs, bet dēvējies par dumpīgo
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 19:19
Paldies bij domāts, druka...
0 0
04/03/2015 19:22
..es laikam pie tā rimi laša netikšu... nu, ja nav lemts, ta nav...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 19:23
Obligāti rimi vajag?
0 0
04/03/2015 19:25
... nu tur akcija... 5e... to vēl varētu atļauties, ja tik asti pērk)
0 0
04/03/2015 19:28
Ieslidini pirkstu kājstarpē un paosti, nebūs gluži lasis, bet vismaz siļķīti nobaudīsi
0 0
04/03/2015 19:29
..tu man Točiku atgādini...
0 0

Tēmas: 2
Ziņas: 2708

04/03/2015 19:29
Tev, dump, laiks pie daktera
0 0
04/03/2015 19:31
Dumps negrib dakter... dumps grib tikt pie miess .
0 0
04/03/2015 19:32
vīrietim ..it kā vīrietim... 42 gadi... nožēlojami...
0 0
04/03/2015 19:34
... daž lab saimniecīte pajauna...
0 0
04/03/2015 19:45
Elziņa foršā, kā man patīk veci cilvēki, kam tāds krampis iekšā... 90 gadi... vai)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 19:49
.. tā.. siļķīti ar biezpieniņu uzēdu... ko tagad? 
0 0
04/03/2015 19:56
Jūs pat neesat muļķes, gluži vienkārši debīlas
0 0
04/03/2015 19:58
Ar ļooti retiem izņēmumiem vismaz šeit tauta ELVĒ
0 0
04/03/2015 20:00
kur, nez, sole... Daugavā vai ielekusi, ka nerunā...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:01
Solei jau Gauja izskatās tuvāk.. ..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 20:01
Ixxis arī no darba majās nav nācis..
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas