costa, hmm, no darba brīvajā laikā par gramatiku cenšos nerunāt. vienīgi ja vēlies privātstundas latv.val.gramatikas uzlabošanai. klasiskā literatūra nav sliktākais, par ko varētu runāt. kaut vai salīdzinājumā ar greja nokrāsām.nevienam "pa lielam"nav nekādas daļas gar manām metodiskajām dienām, vai ne?
beata, šauri svārki ir labi jebkurā statusā esot.bet to Tu pati ļoti labi zini. gādīgs vīrs nav nekāds veiksmes simbols. jebkura frāze, nevietā lietota, nonivilējas un kļūst duma.tieši tāpat kā ķiķināšana nevietā.
0
0