Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20140

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671218 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:12
nu Tu biji pačurāt? ... var ņirgt tālāk? ..
 man žoklis sāp no piepūles.. 
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:13
elizabate, ko te daudz teikt..Tev jau pašai labāk jāzin.. es jau te jauniņais, tu jau pieredzējusi šajā portālā.. jūs jau šeit pazīstat viens otru.. es tik tā ..

neko nevaru teikt, piselīgs sievišķis.. varētu kādreiz galiņu pamērcēt.. bet tās tā.. :D
0 0
04/03/2015 17:13
man kājas krustā...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:14
rupeklis...
0 0
04/03/2015 17:14
viskij bēdz...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:14
iešu pirkt knupīšus, lai adoptēt varētu un paaudzināt.. 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 17:15
Kurjā vietā, E-bete?! Nevaru samatīt! Kur Tu aprunā mani?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:15
pletnītes pielietot arī iemācījos no Greja.. 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 17:16
0 0
04/03/2015 17:19
beat, ņepraviļnij vopros)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:21
vai... vai... cik labi, ka man mazbērnu vēl nav.. sevišķi jau 20mit gadnieču, kurām brūtgāni... kas to zin’ kā sanāktu...  
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:22
pamēģinam? :D
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:24
adopciju?
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 17:24
divējādas sajūtas.
kundzīte meitenīgi ķiķina, puisis, izriezis puicisko krūtežu, zīmējas
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:25
Lizettte, narmaļna :D
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:28
/ apvalda ķiķināšanu / 
 parunāsim par gramatiku vai klasisko literatūru, Lizet? ... vai varbūt par metodiskajām dienām, kas ievelkas nedēļām?
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:29
Labi.. taisos pa mazam prom, jāiet uz zāli relaksēties
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 17:33
Costa, par nopietnām lietām varēsim runāt, kad mums būs šauri svārki un gādīgi vīri. Un, kad - jā mīļais - būs kļuvusi par ikdienišķu frāzi.
Tagad jāpaspēj vēl izķiķināties:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:38
nu tur nu Tev, beat, piekritīšu... varbūt ne gluži jāpaspēj... bet nu pieri raukt tiešām netaisos..
/ svārki par šauru jau tagad / 
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 17:39
costa, hmm, no darba brīvajā laikā par gramatiku cenšos nerunāt. vienīgi ja vēlies privātstundas latv.val.gramatikas uzlabošanai. klasiskā literatūra nav sliktākais, par ko varētu runāt. kaut vai salīdzinājumā ar greja nokrāsām.nevienam "pa lielam"nav nekādas daļas gar manām metodiskajām dienām, vai ne?
beata, šauri svārki ir labi jebkurā statusā esot.bet to Tu pati ļoti labi zini. gādīgs vīrs nav nekāds veiksmes simbols. jebkura frāze, nevietā lietota, nonivilējas un kļūst duma.tieši tāpat kā ķiķināšana nevietā.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas