Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20080

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671222 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 16:04
Ja par pateicibam var ko sanemt, tad varu pabarstit pateicibas.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:05
Dolče, es nogaidīšu īsto momentu un tad...
0 0
04/03/2015 16:11
lizete, paldies es tak saku, ka klijas ir labas
0 0
04/03/2015 16:12
Valet, stuļja utrom, djengi večerom  Es to par pateicībām un "kaut-ko-ko-var-saņemt" 
0 0
04/03/2015 16:15
liz, nu ja... 10 dienas un visas metodiskās)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:17
ne nu metodiskās, ne nu kā, bet slimības lapa man arī ir... tik ne zila...  
0 0
04/03/2015 16:18
sākumā ir dzeltena...
0 0
04/03/2015 16:19
liz, tu jau līdz zilai tikusi?..vispār, kas tev kaiš?
0 0
04/03/2015 16:19
Es te sodien skatijos uz upi, kas lekdama pari akmeniem strauji nesas leja no kalna, un tad nu ta padomaju, ka moska ir pienacis laiks, izmest kadu njurku, tads saulains laiks saprotiet.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:23
Tik dvielīti un peldčības atceries paņemt līdzi, Valete:)
0 0
04/03/2015 16:25
Ir kaut kadas spec cibas ar kuram peld, Beate?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:25
dzeltena saki? .. nē.. man tāda rozīga..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:27
Nūūūū... puis. Tev nav peldčību? Man gan ir.
Tā ir, ka provincē dzīvo. Kopā ar troļļiem:)
0 0
04/03/2015 16:29
Tu Beate tagad par lastam runa, neponja, kas par peldcibam?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:32
Man pēdējoreiz kad slimoju, to listi vispār no datora izprintēja. Viss bija tā cmuki melns uz balta sadriķelēts.
0 0
04/03/2015 16:33
cost, tu atkal kādu ar savu balsi sabaidīji?)
0 0
04/03/2015 16:34
frīn, a par ko tā?... vajag 2 eksemplāros?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:36
Nu kā, parastas peldčības. No plastikas vai auduma.
Tās ir domātas psiholoģiskās traumas mazināšanai, gadījumā, ja peldoties uzkāp slīkonim:)
Nu labi, vēl pasargā pēdu, ja peldies tur kur ir koraļļi.
Jeb, vietējā dīķī ar glumu dibenu.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:36
nezinu, elzbet... moš viskijss vakar sabijās, kad šim piezvanīju..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:36
Ebeta, pilnīgi pietika ar vienu eksemplāru, bet tehnoloģijas, tipa, ejot uz priekšu. Ja jau darbsā piejēma un apmaksāja un sociālajiem ar nebija iebildumu pret B daļu printētā veidā, tad jau viss kārtībā.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas