ne nu metodiskās, ne nu kā, bet slimības lapa man arī ir... tik ne zila...
00
04/03/2015 16:18
sākumā ir dzeltena...
00
04/03/2015 16:19
liz, tu jau līdz zilai tikusi?..vispār, kas tev kaiš?
00
04/03/2015 16:19
Es te sodien skatijos uz upi, kas lekdama pari akmeniem strauji nesas leja no kalna, un tad nu ta padomaju, ka moska ir pienacis laiks, izmest kadu njurku, tads saulains laiks saprotiet.
Nu kā, parastas peldčības. No plastikas vai auduma. Tās ir domātas psiholoģiskās traumas mazināšanai, gadījumā, ja peldoties uzkāp slīkonim:) Nu labi, vēl pasargā pēdu, ja peldies tur kur ir koraļļi. Jeb, vietējā dīķī ar glumu dibenu.
Ebeta, pilnīgi pietika ar vienu eksemplāru, bet tehnoloģijas, tipa, ejot uz priekšu. Ja jau darbsā piejēma un apmaksāja un sociālajiem ar nebija iebildumu pret B daļu printētā veidā, tad jau viss kārtībā.