Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 20100
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671221 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1003
1004
1005
1006
1007
1008
1009
...
1327
04/03/2015 16:39
Tu vel gumijniekus uzvelc un lietus meteli, kad ej peldeties, froilene.
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23500
04/03/2015 16:40
Costa! Tā nodarīt pāri puisītim?! Tāpēc domāju, kāpēc tāds klusums šodien. Varbūt puikiņš runas spējas pazaudēja:)
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 16:40
nu jā, valet .. ir tādi hidro-kostīmi, lai aukstā ūdenī nesalst..
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23500
04/03/2015 16:41
Jā, ziniet. Un peldecepurīti arī, Valete. Tādu puffīgu, puķainu, ar gumiju
P.S. Gumijnieki neder. Tie pielīst ar ūdeni un velk uz leju.
0
0
04/03/2015 16:41
njā, frīn, izskatās, ka man tas nespīd...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17904
04/03/2015 16:42
Elizabet, kas Tev nespīd? Darba nespējas lapa printētā veidā?
0
0
04/03/2015 16:43
jā...
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 16:43
beat... neko nedarīju, pilnīgi neko... tikai aprunājāmies..
0
0
04/03/2015 16:45
A bez gumijniekiem, Tu Beate ka burbulis, nemaz uz leju nevelk?
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17904
04/03/2015 16:47
Ebeta, tak kāda sprauga kuras krāsas liste Tev ir, galvenais, ka apmaksā!
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 16:47
A man arī bija printēta, bet tāpat zila...
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17904
04/03/2015 16:49
Bet man printētā bija balta. (Dižojos)
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 16:51
saki, ko gribi, man tāpat labākā..
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 16:51
a man zila... un 1000reižu labāka
Laikam jau tas pilnmēness uz katru savādāku iespaidu atstāj...
0
0
04/03/2015 16:52
cien. mākslinieces..iepauzējam))))
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
23500
04/03/2015 16:53
Negrimstu es, Valete.
Tas man uz galvas rēķina. Tā man ir tukša:)
0
0
04/03/2015 16:53
tu gribēji teikt-cien. slimnieces, ne?
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 16:54
/ klanos... klanos.. klanos .. /
Tev, elzbet, ar lāpstiņu pa muguru tiks, ja neapplaudēsi..
0
0
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 16:54
gvendai papildus norma..
0
0
04/03/2015 16:56
plaudē aizelsusies... )(a par ko, nezinu... )
0
0
1
...
1003
1004
1005
1006
1007
1008
1009
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu