Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20100

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671221 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 16:39
Tu vel gumijniekus uzvelc un lietus meteli, kad ej peldeties, froilene.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:40
Costa! Tā nodarīt pāri puisītim?! Tāpēc domāju, kāpēc tāds klusums šodien. Varbūt puikiņš runas spējas pazaudēja:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:40
nu jā, valet .. ir tādi hidro-kostīmi, lai aukstā ūdenī nesalst.. 
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:41
Jā, ziniet. Un peldecepurīti arī, Valete. Tādu puffīgu, puķainu, ar gumiju
P.S. Gumijnieki neder. Tie pielīst ar ūdeni un velk uz leju.
0 0
04/03/2015 16:41
njā, frīn, izskatās, ka man tas nespīd...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:42
Elizabet, kas Tev nespīd? Darba nespējas lapa printētā veidā?
0 0
04/03/2015 16:43
jā...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:43
beat... neko nedarīju, pilnīgi neko... tikai aprunājāmies..
0 0
04/03/2015 16:45
A bez gumijniekiem, Tu Beate ka burbulis, nemaz uz leju nevelk?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:47
Ebeta, tak kāda sprauga kuras krāsas liste Tev ir, galvenais, ka apmaksā!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 16:47
A man arī bija printēta, bet tāpat zila...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 16:49
Bet man printētā bija balta. (Dižojos)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:51
saki, ko gribi, man tāpat labākā.. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 16:51
a man zila... un 1000reižu labāka


 Laikam jau tas pilnmēness uz katru savādāku iespaidu atstāj...
0 0
04/03/2015 16:52
cien. mākslinieces..iepauzējam))))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 16:53
Negrimstu es, Valete.
Tas man uz galvas rēķina. Tā man ir tukša:)
0 0
04/03/2015 16:53
tu gribēji teikt-cien. slimnieces, ne?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:54
/ klanos... klanos.. klanos .. / 
 Tev, elzbet, ar lāpstiņu pa muguru tiks, ja neapplaudēsi.. 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:54
gvendai papildus norma..
0 0
04/03/2015 16:56
plaudē aizelsusies... )(a par ko, nezinu... )
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas