Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20120

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671214 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 16:56
costas... tagad es iru ļoti vesela(pftu, pftu, pftu) un man nav ar ko padižoties... vienīgais, kad rudeni sirgu, tad man bija vairākas zilas lapas non stopā:))))
0 0
04/03/2015 16:57
domāju, domāju un izdomāju, ko man beata atgādina... )
0 0
04/03/2015 16:58
betij... zini, ko man??? bijušo kolēģi (un tā nu ir patiesība)
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 16:58
Ar šo puikiņu viss kārtībā..
Runājot par vakardienu, par manu sarunu ar costa, tad varu teikt..ka mēs solīdi parunājāmies... bez nekādām replikām utt.. :) viņa nav spējīga neko ļaunu nodarīt, tādam puisim kā man.. ar tādu lielisku balssii.. raaarrrrr...
Costai jau ar dievīga balss... un... jā... :D
0 0
04/03/2015 16:59
atkal tepat vien... nekur tālu netikusi.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 16:59
ups...  re par ko elzbete applaudēja...
0 0
04/03/2015 16:59
Beat, bet muti jau peldot Tu vert valja nedriksti, sasmelsies udens tuksaja galva, un pa burbuli noiesi.
0 0
04/03/2015 17:04
cost, es tak tavu balsi zinu... nu, lab, var jau plaudēt ar..(plaudē tālāk)
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:06
Elizabete, viņai ne tikai balss ir laba.. arī pašai nav ne vainas :D
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 17:06
Lūk ar to Valet, man ir problēmas. Es visu laiku esmu izbrīnīta. Ar atvērtu muti staigāju.
Viskijss, Tu palūdz, varbūt Costa Tevi adoptēs?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:06
elzbet- nu takš ne tikai ... gan jau arī feisu... un arī ne tikai to.. 
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:07
/ puiks spriež tā kā zinātu / 
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:08
Beata :)))))))) ... es jau labprāt Tev pieglaustos.. :D

Costiņ, adoptēsi mani uz vienu nakti ?:)))
0 0
04/03/2015 17:08
cost, man izskatās, ka viskijs grib mani ar tevi iepazīstināt... aaaaaaaaa, čurāt sagribējās))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:08
nea... man knupīši beigušies...  
0 0

Tēmas: 13
Ziņas: 250

04/03/2015 17:09
elizabete, pieliec pirkstiņi priekšā :D:D:D:D
0 0
04/03/2015 17:09
(nevar vien sagaidīt, kad Beata izlasīs, kā es viņu aprunāju... un gvenda ar)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 17:09
elzbet... nu ļaujies... lai iepazīstina... bet nu marš uz labierīcībām... ja tena-lady nav iegādāta..
0 0
04/03/2015 17:10
viskij, tu domā, ka man kā pelītei?___)
0 0
04/03/2015 17:11
viskij, a viskij... nu, pastāsti par to costu kauč ko... a, ta es šo pirmo reizi te redzu...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas