Ar šo puikiņu viss kārtībā..
Runājot par vakardienu, par manu sarunu ar costa, tad varu teikt..ka mēs solīdi parunājāmies... bez nekādām replikām utt.. :) viņa nav spējīga neko ļaunu nodarīt, tādam puisim kā man.. ar tādu lielisku balssii.. raaarrrrr...
Costai jau ar dievīga balss... un... jā... :D
0
0