Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20060

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671220 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 15:39
.. noēdos kāpostu tīteņus...   kaimiņos ukrainiete dzīvo...   riktīgi labi bija.. vismaz labums no tiem "groziņiem"...  
 iedvesmas vadīta ieliku receptēs arī savu brūvējumu..
0 0
04/03/2015 15:39
Frīn, saulesbrilles iedot?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:40
Lia, noteikti, vēlams polarizētās.
0 0
04/03/2015 15:42
vaiii, es costa vietā tēlotu, ka man katru dienu čābīgi, lai tik nes tos ēdamos... tagad tu varētu gaidīt ukraiņu boršču))
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 15:43
Kas  jādara, lai izpelnītos tādas publiskas pateicības no Murminatora puses???
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 15:45
uz jauko pateicību fona vai tik tiešām neviens ne par ko negrib man pateikties????
0 0
04/03/2015 15:47
man laikam pateicibas nebus
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 15:49
Bļin... tas ir lipīgi..itkā neko tas kungs nav nodarijis, bet tak izaicina uz nedarbiem...
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 15:50
anks, pasakos Tev par klijām un veselīga dzīvesveida popularizēšanu!
0 0
04/03/2015 15:51
liziņ ar pelavas ēd?)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 15:51
zinu, ka elis noooteikti grib man pateikties par metodisko dienu un skolēnu brīvdienām.vot.
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 15:51
eli, neēdu, bet tas nenozīmē, ka nevaru pateikties
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 15:51
Dolče, laipni aicināta nedarbnieču pulciņā!
0 0
04/03/2015 15:52
liz, cik saprotu, tad tev metodiskā nedēļa?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 15:52
Pag, Frīna, tad tu jau ieliki to "tā neko"?
0 0
04/03/2015 15:53
ja visi anksu klausīs, ta mēs visi te zviegt sāksim... )
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 15:55
Bet ja Beti klausīsim, desu fabrikām bankrats nedraud...
0 0
04/03/2015 15:59
Nu cjo, darba nedela nostradata, var braukt majas kvasit.
0 0
04/03/2015 15:59
fakts... tikko vien desmaizi apēdu))))... cieti žāvēto... zin, laba)))
0 0

Tēmas: 1
Ziņas: 17863

04/03/2015 16:03
eli, es tokš rakstīju, ka man slimības lapa
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas