Tauta.lv
SĀKUMS
TAUTA
Kas ir pieslēdzies?
Visi profili
Vispopulārākie profili
Meklēt draugus
IEPAZĪŠANĀS
FOTO / VIDEO
KLUBI
Visi klubi
Kanāli
Mani klubi
Manu klubu publikācijas
PASĀKUMI
Mani pasākumi
Pasākumi, kurus organizēju es
Šodienas pasākumi
DISKUSIJAS
BLOGI
Sekoju
Mans blogs
Jauns ieraksts
FOTOBLOGS
SLUDINĀJUMI
RECEPTES
ANEKDOTES
Ielogoties
E-pasts vai niks
Parole
Atcerēties mani
Opcijas
Saturs
Reģistrēties
Pazaudēji paroli?
Aktivizēt kontu
Reklāma
Diskusijas
Noteikumi
Atvērt jaunu tēmu
Manas tēmas
Manas ziņas
Tēmas bez atbildēm
Meklēt
Latvija
/
Viss pārējais
Par visu un neko... / 20060
28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671220 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
1
...
1001
1002
1003
1004
1005
1006
1007
...
1327
Tēmas:
9
Ziņas:
3593
04/03/2015 15:39
.. noēdos kāpostu tīteņus...
kaimiņos ukrainiete dzīvo...
riktīgi labi bija.. vismaz labums no tiem "groziņiem"...
iedvesmas vadīta ieliku receptēs arī savu brūvējumu..
0
0
04/03/2015 15:39
Frīn, saulesbrilles iedot?
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17904
04/03/2015 15:40
Lia, noteikti, vēlams polarizētās.
0
0
04/03/2015 15:42
vaiii, es costa vietā tēlotu, ka man katru dienu čābīgi, lai tik nes tos ēdamos... tagad tu varētu gaidīt ukraiņu boršču))
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 15:43
Kas jādara, lai izpelnītos tādas publiskas pateicības no Murminatora puses???
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17863
04/03/2015 15:45
uz jauko pateicību fona vai tik tiešām neviens ne par ko negrib man pateikties????
0
0
04/03/2015 15:47
man laikam pateicibas nebus
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 15:49
Bļin... tas ir lipīgi..itkā neko tas kungs nav nodarijis, bet tak izaicina uz nedarbiem...
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17863
04/03/2015 15:50
anks, pasakos Tev par klijām un veselīga dzīvesveida popularizēšanu!
0
0
04/03/2015 15:51
liziņ ar pelavas ēd?)))
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17863
04/03/2015 15:51
zinu, ka elis noooteikti grib man pateikties par metodisko dienu un skolēnu brīvdienām.vot.
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17863
04/03/2015 15:51
eli, neēdu, bet tas nenozīmē, ka nevaru pateikties
0
0
Tēmas:
0
Ziņas:
17904
04/03/2015 15:51
Dolče, laipni aicināta nedarbnieču pulciņā!
0
0
04/03/2015 15:52
liz, cik saprotu, tad tev metodiskā nedēļa?
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 15:52
Pag, Frīna, tad tu jau ieliki to "tā neko"?
0
0
04/03/2015 15:53
ja visi anksu klausīs, ta mēs visi te zviegt sāksim... )
0
0
Tēmas:
4
Ziņas:
19582
04/03/2015 15:55
Bet ja Beti klausīsim, desu fabrikām bankrats nedraud...
0
0
04/03/2015 15:59
Nu cjo, darba nedela nostradata, var braukt majas kvasit.
0
0
04/03/2015 15:59
fakts... tikko vien desmaizi apēdu))))... cieti žāvēto... zin, laba)))
0
0
Tēmas:
1
Ziņas:
17863
04/03/2015 16:03
eli, es tokš rakstīju, ka man slimības lapa
0
0
1
...
1001
1002
1003
1004
1005
1006
1007
...
1327
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību.
Vairāk informācijas
Uz augšu