elzbet, es uz to pašu
MAn par to ASV stāstīja pazīstama sieviete, kurai meita floridā..Viņa bija tieši ciemos pie meitas, kad viņai otrs bēbis piedzima... Un tad viņa bija pārsteigta, ka esot taču vecmāmiņa ciemos, ir kas palīdz rūpēties, bet vienalga nes ēdamo... Un ne jau tā, ka ziņkārības pēc, dažkārt noliek pie sliekšņa, piezvana un iet prom..Pieliek tik zīmīti, no kā cienasts, lai zin kam traukus atgriezt... Varbūt tas tāpēc, ka tas bija armijnieku ciematiņš, kur viens otru labi pazīst...