Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 20020

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671229 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 12:56
Costa, ja dubultojas, toč neesi skaidrā..Mājās -iespējams...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 12:57
moš kompim vēl paģiras?  es tā kā neesmu dzerusi..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 13:00
Costa, mana līdzjūtība.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 13:00
par kompi frīn? vai paģirām?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 13:02
Costa, par to, ka Tu esi skaidrā, bet kompim pohas. Nav godīgi tā.
0 0
04/03/2015 13:04
paldies, liz... it kā jau zināju, ka no 16tā, bet domāju, ka ko jaucu...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 13:04
... to kļūdu drīz labosim.. russkij standart  tiks piegādāts.. visdrīzakajā laikā...  gan jau arī kompis dabūs trūkties..
0 0
04/03/2015 13:24
heijā, kur dod kūkas?
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 13:26
nāciet ciemos- dabūsiet ne tikai kūkas.. man te šodien kaimiņi groziņus nes... kur es to visu likšu?
0 0
04/03/2015 14:08
groziņus nes... a, kas tie par groziņiem?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 14:15
Hmm... kaučko esu dzirdējusi, ka piem. ASV kaimiņi nes ēdmaņu gadijumos, kad mazais ir piedzimis... Lai jaunā māmiņa netērētu spēkus ēstgatavošanai, tik mazajam, kamēr tas iedzīvojas... Mož Costai kas līdzīgs???
0 0
04/03/2015 14:24
dolč, uz ko tu tēmē?)))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 14:30
ne, dolč... kaimiņi te un arī ASV nes, tad, ja grib sapazīties vai arī zin, ka kaut kas atgadījies- vienalga labs vai slikts... tādā veidā izradot savu uzmanību un līdzjušanu...
  bet ne jau visos rajonos ta..
0 0
04/03/2015 14:39
cigoriņu kapiju kāds grib???
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 14:44
elzbet, es uz to pašu    

MAn par to ASV stāstīja pazīstama sieviete, kurai meita floridā..Viņa bija tieši ciemos pie meitas, kad viņai otrs bēbis piedzima... Un tad viņa bija pārsteigta, ka esot taču vecmāmiņa ciemos, ir kas palīdz rūpēties, bet vienalga nes ēdamo... Un ne jau tā, ka ziņkārības pēc, dažkārt noliek pie sliekšņa, piezvana un iet prom..Pieliek tik zīmīti, no kā cienasts, lai zin kam traukus atgriezt... Varbūt tas tāpēc, ka tas bija armijnieku ciematiņš, kur viens otru labi pazīst...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 14:49
tas ir tiešām mīļi, bet no otras puses- es dzīvoju viena- kur es tos n-tos keksus un gaļas pīrāgus likšu... būtu kaut suns kāds pieklīdis- atdotu..  ja nu vienīgi, kad tumšs paliks izlikšu dārzā lapsām. 
0 0
04/03/2015 14:58
lapsām????
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 14:59
nu jā... lapsām... tās te vairāk kā žurkas..
0 0
04/03/2015 15:04
es tikai svaigu un veselīgu pārtiku lietoju! Tā kā nevajag mani apvainot!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

04/03/2015 15:13
iedomājieties?????   es jaukajai būtnei.. nu ttai- slimajai MK sēžu!!!
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas