man jau vispār škrobe, kādus gadus 10, 15 nedzēru kafiju... a, atnesa man, nu tak atkal mantu postā nelaidīs un atsāku dzert, bet to prasto, šķisteni... nu tā... raģi ponta)))... bet ar saldējumu... cerams, ka atmetīšu, kad normālā dzīvē atgriezīšos, a kas zin...
0
0