dolč, es tak nezinu, ko man tā odere piesien... vispār pēdējo reiz viesu namā biju 3 gadus atpakaļ... ja ne vēlāk... un tad pašā pirtī nemaz negāju, tik pie -galdiņ klājies- tusēju)... odere tad nemaz pati tautā nebij)... nezinu, ko viņ tur murkšķ un kopš 1.jaanvāra man vispār dzelžains alibi.)... varbūt jauc mani ar kādu...
0
0