Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19940

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671235 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 10:41
lizbet nu re tad jau drizi dancosi ari
0 0
04/03/2015 10:46
dancos jau dancos tā pelmeniete!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

04/03/2015 10:46
O, Bete..labas ziņas! tad jau mana gorilka līdzēja!
0 0
04/03/2015 10:51
jā gorilka un pie šmēriņ ar tiku... par dancošanu nezinu, bet pagaidām plāni kā Gitļeram... un, kas zin, moš žurks drīz tiks pie saviem pelmeņiem)))
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 10:53
Tad jau būs divi pelmenīši, precīzāk, viena pelmenīte (Ebetiņa) un viens pelmenītis (Žurkis)
0 0
04/03/2015 10:53
tu gribēji teikt lakam ka zurks tiks pie taviem apsolitajiem pelmenīšiem??????
0 0
04/03/2015 10:54
vēl pasaki ka starp diviem pelmenīšiem vēl pa vidu cīsiņs!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 10:57
Elzbete, tu vienreiz atzīsies, kas tā ir par pirti, kuru tevis dēļ aizklapēja ciet?
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 10:58
Zurki, vakar te Dumpīgais lielijās, ka šamam lecskapī pelmeņi mētājās...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 10:58
Kur nu tik švakucki, cīsiņš, labāk kārtīga sardele, vismaz, ja ne doktordesa.
0 0
04/03/2015 11:00
fuuu, pošlo...
0 0
04/03/2015 11:03
zardele jau ir uzbudināts cīsiņš! man pašam nemētājās bet saldētavā ir nolikti paša pagatavoti pelmenīši ( nedalīšos, ŠŠŠKREGA ) !kad slinkums kaut ko gatavot tad fiksi ieberu tos katliņā ar ūdeni!!!!!!!!!
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

04/03/2015 11:04
Es gan apceptu un dillītes pa virsu sakaisītu... bet man jau nav pelmeņu... Bet ja būtu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 11:11
Dolče, žēl, ka Tev nav pelmeņu.
0 0
04/03/2015 11:15
dolč, es tak nezinu, ko man tā odere piesien... vispār pēdējo reiz viesu namā biju 3 gadus atpakaļ... ja ne vēlāk... un tad pašā pirtī nemaz negāju, tik pie -galdiņ klājies- tusēju)... odere tad nemaz pati tautā nebij)... nezinu, ko viņ tur murkšķ un kopš 1.jaanvāra man vispār dzelžains alibi.)... varbūt jauc mani ar kādu...
0 0
04/03/2015 11:18
lab, ka man neiterese ne pelmeņi, ne cisisņi ne zardeles..
man tikai zemenes
0 0
04/03/2015 11:23
vot, tikko noēdu 3 mazos... cīsiņus... nu atveda man, neies jau mantu postā laist... vakar 3, šorīt 3..viss, vairāk nav)))
0 0
04/03/2015 11:26
oderei visu laiku ir kaut kāda sāpe par pirti kur viņā netiek, bet ir "labi informēta" par tur notiekošo
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 11:27
Elizabete, stāsti nu, kuramējo sapņu princi tad nocēli oderiksai no deguna kā bumbieri?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

04/03/2015 11:33
Spiegi, spiegi, visur spiegi... Un karotītes arī pazūd.
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas