Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19960

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671236 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
04/03/2015 11:33
atpestī, ja tam pricim patīk sarkanā neilona peņuār dāma, tad es noteikti neesmu prinča gaumē... vienkārši mums abān nevar būt viens princis, tas būtu pretdabiski)))
0 0
04/03/2015 11:35
... maisa kapeju ar sudraba karotīti... un priecē acis)))
0 0
04/03/2015 11:38
elizabet, mošk ka mani uz kafiju uzaicināsi?
0 0
04/03/2015 11:39
mans šõdienas horoskops vēsta:
"Gaisā virmojošā Pilnmēness enerģija nepaslīdēs garām nepamanīta. Pašas .(attiecīga horoskopa zīme) sev radīs iespējas un veidus, kā sacensties un pārcensties. Jo trakākas idejas, jo jaunāka sirds un pašsajūta.

ekk, atkal viss pašai jādara...
0 0
04/03/2015 11:41
no tiem sudraba galdpiederumiem, nelaba piegarša ēdienam..ka tie aristokrāti ēda no un ar tīru sudrabu...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 11:42
Jā, jā Fraise, runāties jau tu māki, bet kā man AVON jāpiedāvā, tā ne kataloga, ne infas par atlaidēm. (Nilni paskatos uz meitušku)
0 0
04/03/2015 11:42
pašai paša, i labāk jau par tevīm to neviens neizdarīs!
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 17904

04/03/2015 11:44
Elizabet, a varbūt tam prinčam ij nemaz netīkās tā peņuārdāma. Varbūt viņa gan tā, gan šitā un vēlkautkā viņam pa priekšu grozījās, bet tad nāci Tu, tā garām ejot, un džeks bija Tavs uz sitiena ij bez visa peņuāra. Nu kā lai tanta to tagad pārdzīvo, ko? Laikam jau nevar atgūties no tāda sitiena, tāpēc ij provē Tev kaitējumu nodarīt ar paskām no nereālās fantastikas vulgaris.
0 0
04/03/2015 11:46
frīn, tad es varētu būt pillā, jo skaidrā prātā neko tādu neatceros... )
0 0

Tēmas: 43
Ziņas: 9074

04/03/2015 11:47
vot nezinu (drošs neesmu) > runāja šorīt žurkis pa rādžiņu jeb šoreiz kļūdos?
Atzīsties, ērms!
0 0
04/03/2015 11:47
kapeju, kapeju... žurk, nu vienai dienai priekš manis tas par daudz... jāpagaida, kamēr dejot sākšu...
0 0
04/03/2015 11:48
vaiiii, žurka iekš rādioo..ooooo)
0 0
04/03/2015 11:49
elizabete000 !!!!!!!!!!!! Tad kā tad ar to kafiju paliek ar sudraba karotīti?
0 0
04/03/2015 11:51
protams ka nezini un pareizi ir ka nedroš esi ! man nav par ko atzīsties !! OŠIBOČKA!
0 0
04/03/2015 11:51
atkal to minku kofe rāda... nu, interjers jau nu čābisks... tik tie minči, laikam cilvēkus piesaista...
0 0
04/03/2015 11:52
es arī varētu kādu uz kafiju paaicināt. skatos-pavasaris nāķ, pilns pagalms visādu vīriešu darbu sakrājies.
0 0
04/03/2015 11:52
kur kur rāda?
0 0
04/03/2015 11:54
pa otv... bet tagad tik kaķus rāda, kofe vairs nerāda
0 0
04/03/2015 11:55
tu vari paaicināt vai aicini kādu????????? OPREĢIĻIS !!!!!
0 0
04/03/2015 11:56
paga, paga sacija tak ka prinčiem vajag dažadibu
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas