Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19900

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671241 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:52
tieši tā... aļo jaunība..
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 22:52
disenīte??
0 0
03/03/2015 22:52
beata. nu kas tur var būt labs... tikai pieejams. un pieņemams.
ja, ta(TAS) serials arī man dikti patika, tāds dzīvelīgs tas tantuks bija.neskatoties uz katafalkiem un balzamēšanas šķīdumiem... hmm, a svilpi jau kur norakušas esat?
vsjo.jāiet gulēt.
āāā, beata, labs bija piedāvajums dubultajam ādas kopšanas līdzeklis ap acīm .viena ķocītī diva veida smāķi- viens plakstiņu daļai, otrs, zem apakašējā. bet labā cena jau rīt beidzas. man divas dāmas regulāri perk. pati arī lietoju. (man sevišķi gan nelīdz)
nu lūk, skaistuma noslepumi atklāti, tagad gan jākopjas nost, citadi vel tās drupačas ka kāda neuzber virsū pirms.
0 0
03/03/2015 22:54
frais, nu tu gan nemāki reklamēties... jāsaka bij... man sevišķi labi līdz...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 22:55
Man te visu laiku celīši ļimst. Tagad Siliņš cenšas mani savaldzināt...
Nu nezinu... vai tik tas plakstiņu pacēlājs nav man arī jāiegādājas. Varbūt Siliņš manī ieskatīsies?
0 0
03/03/2015 22:57
iedod beatai špickas...
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 22:58
Beata pa nopietno, bet mēs tik uzdejojam!!
Čika, nāksi ar mani palēkāt?
https://www.youtube.com

0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 22:59
sol.. disskojam ar asarām acīs...  bļin.. nu ka šito var vispār izdarīt... .. kaut es vispār viņu nebūtu satikusi.. ...  
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 23:00
Elizabet, palīdz arī līmlente.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 23:01
pag, pag.. salabošu kompi- ielikšu tadus kompromātus par jums abām.. 
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 40368

03/03/2015 23:03
Costa, es apmēram zinu, kas tās varētu būt par bildēm!!
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 23:05
tikai apmēram...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 23:10
Baac, Sol, ar Tevi jebkuraa diennakts laikaa. Un veel peec shittaada ritma.:D
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 23:27
chikita pupturī labi izskatījās... droši vien arī tagad ne slikti...  
0 0
03/03/2015 23:31
kāda diskošana? davaj medļaku?

https://www.youtube.com

0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 23:33
Sol, izaicinu uz deju.
http://youtu.be/fP0-cguL3d0
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 23:40
https://www.youtube.com



 ok... DEJOJAM..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 23:42
Kaa dazhiem uz danci pavilka.:)
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 23:44
TĀ  NAV DEJA.. īsts seksssssssssssssssssssssssssss s.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 23:49
... Kam sekss, kam deja...
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas