beata. nu kas tur var būt labs... tikai pieejams. un pieņemams.
ja, ta(TAS) serials arī man dikti patika, tāds dzīvelīgs tas tantuks bija.neskatoties uz katafalkiem un balzamēšanas šķīdumiem... hmm, a svilpi jau kur norakušas esat?
vsjo.jāiet gulēt.
āāā, beata, labs bija piedāvajums dubultajam ādas kopšanas līdzeklis ap acīm .viena ķocītī diva veida smāķi- viens plakstiņu daļai, otrs, zem apakašējā. bet labā cena jau rīt beidzas. man divas dāmas regulāri perk. pati arī lietoju. (man sevišķi gan nelīdz)
nu lūk, skaistuma noslepumi atklāti, tagad gan jākopjas nost, citadi vel tās drupačas ka kāda neuzber virsū pirms.
0
0