Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19840

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671247 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:46
Svilpi, padejosim? Tu noliksi roku uz tās vietas, kur vajadzētu būt manam viduklim... Es savu roku novietošu uz Tava stiprā pleca un tad... EH!! Virpuļosim un virpuļosim...
0 0
03/03/2015 21:46
svilp, runā... piecērt kāju... up, ne to(((
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:46
bet AFIS... man apsolīja katamarānu... es viņam ticu.. un laipni aicinati..
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:47
beate... uz tās vietas, kur jābūt stiprajam plecam
0 0
03/03/2015 21:48
cost, ko tu tai katamarānā neesi redzējusi..ko a?
0 0
03/03/2015 21:49
... ja šie te sāks virpuļot... tad man nelabi paliks...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:49
švilp... es  lencu un lencu ilgu laiku- bet Tu te ar visām, kam nav slinkums.. nu tad ej arī.. neturu gājējus.. 
 p.s. sāp gan.. bet ko padarīsi.. azbests paliek azbests..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:50
elzbet- es par JŪRU..  nu 2 gadus toč neesmu redzējusi..
 bet es taču krabis pēc būtības... nevaru bez ūdens plašumiem..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:50
Anksa, kaa krievs saka- bez obid. Tas tiesa, visiem nevar izdabaat. Bet es centiishos sagaadaat sev atkalredzeeshanaas prieku.
Costa, man pirmajaa lasiijumaa izlasiijaas, ka Afis Tev apsoliijis katafalku. Tfu, tfu! Anglju melnais humors.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 21:53
nu ko tad man... kamēr Tu tur... rokām muskuļus audzēt?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:54
Jā, Chikitos, angļu humors. Ja vēl pievieno to, kā Costa izvada puišus...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:54
jaa.. ko gan es katafalkā nebūtu redzējusi...
  p.s. būtu man dumpīgā dvēsele- es jau tauta.lv būtu apludinājusi asarām..
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:57
švilp- ne rokām... citās vietās noderīgāk...
 p.s. visās vietās diferencēti..
0 0
03/03/2015 21:57
atcerējos to filmu... par krustdēlu un apglabātāj tantīti... aizmirsu nosaukumu)
0 0
03/03/2015 21:57
Gaišā piemiņā... tā nebij?
0 0
03/03/2015 21:57
Gaišā piemiņā..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:58
Jā, jā, seriāls laikam?
0 0
03/03/2015 21:58
..jā, seriāls...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:59
ko glabājam?
0 0
03/03/2015 21:59
tur i katafalks, i zārks, i peld pa jūru)))
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas