Svilpi, padejosim? Tu noliksi roku uz tās vietas, kur vajadzētu būt manam viduklim... Es savu roku novietošu uz Tava stiprā pleca un tad... EH!! Virpuļosim un virpuļosim...
švilp... es lencu un lencu ilgu laiku- bet Tu te ar visām, kam nav slinkums.. nu tad ej arī.. neturu gājējus.. p.s. sāp gan.. bet ko padarīsi.. azbests paliek azbests..
Anksa, kaa krievs saka- bez obid. Tas tiesa, visiem nevar izdabaat. Bet es centiishos sagaadaat sev atkalredzeeshanaas prieku. Costa, man pirmajaa lasiijumaa izlasiijaas, ka Afis Tev apsoliijis katafalku. Tfu, tfu! Anglju melnais humors.