Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19780

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671252 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 21:03
es pa starpai klausos...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:04
beat- Tu vnk neesi tik fiksa un neseko līdz..  
0 0
03/03/2015 21:05
Toč jāiet gulēt. Rīt nedēļas viducis...
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 8549

03/03/2015 21:06
Šovakar ļoooti sarežģītas runas:)) Ies skatīt romantisko kino.
0 0
03/03/2015 21:07
ub, tev tak metodiskā diena)))
0 0
03/03/2015 21:07
Kas tā pa grupu Tranzīts? Piezvanija paziņa uzaicināja.ir klausāms jebšu motorzāģis
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:07
Es tak čamma, čamma esmu.
Dzīvoju atmiņās par šodienu. Sajutos vāja. Domāju, mož gripa. Nolēmu kaut ko pret gripu nopirkt.
Tā nu sēžu un priecājos par: kurpēm, somiņu un svārkiem.
Nespēju nekam citam sakoncentrēties.
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:08
Dumpi, tas koncerts būs vilcienā
Tas veciem ļaužiem. Tev būs gluži laikā
0 0
03/03/2015 21:08
Elizb, tieši tāpēc jāizguļas.
0 0
03/03/2015 21:08
tāaa, nopirki zāļu vietā?
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:08
Costa, ieraudziiju un atpazinu tikai Tevi- kapteinieti.:)
Ubiit, dziedaajushas esam virtuaali, bet dancojushas- neatminos.Varam meegjinaat.:D
0 0
03/03/2015 21:09
ub, poņal, ņe durak))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:09
nu nečammajies, ja jau klavieri lieto... citādi, kad uzkritīsi, neviens arī nepamanīs..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 23500

03/03/2015 21:10
Es jau neteicu, ka zāles taisos pirkt. Tikai kaut ko kas palīdz pret gripu. Vēl domāju par otru somiņu
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:10
ohh.. tas bija beatei..
0 0
03/03/2015 21:10
Čik, paskaties kučurkluba foto albūmā, ir lietisks pierādījums.
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:10
laikam arī lēna palieku... kā nekā vecums..
0 0
03/03/2015 21:11
beat, labi ka es sēžu... a, ta otra kāja būt pizģec))))))))))
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 21:11
nevaru ielikt kučurklubā bildes- man VP  samācīja salauzt disku lasītāju..
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 21:12
Ube, bet vai on-line mees to vareetu? Dumpis uzrautu Tranziita "Zelta buuriiti", un mees nodejot?
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas