Ielogoties
Reklāma

Par visu un neko... / 19740

28/11/2014 18:13 | Diskusija lasīta 671257 reizes
Nu re, līdz ar saimnieci pazuda arī ziņu dēlis, bet parunāties ta gribas! Vai ne?
Turpinām ziņot!!
Atbildes (26522)
03/03/2015 20:44
Murminator, ja maja ir labi nosiltinata, gar logu malam vejs nezegele ieksa, tad siltums saglabajas ilgak.
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:44
Raudzībās iet mazās pādes aplūkot, pirmā dāvanas, untā...
0 0
03/03/2015 20:44
kas man var neļaut?... izbola acis... es labi lecu)
0 0
03/03/2015 20:44
Nu ja, vīriešu atrunas - sirsniņa, sieviešu - galva sāp.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:45
dolce... kastings omītēm, nevis mazbērnu raudzības
0 0

Tēmas: 0
Ziņas: 1243

03/03/2015 20:46
Kas daarzaa, kas daarzaa, ?! Svilpis rozhu daarzinjaa!:) Kolosaali.
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:46
elizabet... Tu tik lec, tas nebija Tev
0 0
03/03/2015 20:46
nu ja, mēs jau bērna prātā)))
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:46
nu lūk... čika noķēra pareizo noti
0 0

Tēmas: 4
Ziņas: 19582

03/03/2015 20:46
Nu tad tā arī saki-kastings..Raudzības mazu bērnu apciemošana, Tas nekas, ka dažreiz vecvecāki bērna prātā...
0 0
03/03/2015 20:46
..lecu jau lecu...
0 0

Tēmas: 9
Ziņas: 3593

03/03/2015 20:47
.. par kastingu arī maksā...  
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:47
ube... nu Tu tam man zālītes uz slimnīcu nenesīsi
0 0
03/03/2015 20:48
kolo kolo kolo kolosāli... kā tālāk bij?
0 0
03/03/2015 20:48
Ar resnāko šprici aiziešu...
0 0
03/03/2015 20:48
costa, te viss pa brīvu...
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:48
tas tur britu zemē maksā - šeit haļavprodakšn - ziedi, bučas... caur žūrijas gultu
0 0
03/03/2015 20:49
a, mani šodien jauks vīritc ar kravas liftu veda..bē)
0 0

Tēmas: 50
Ziņas: 14567

03/03/2015 20:49
ube... davai nē... begemots, kas baidījās no potēm
0 0
03/03/2015 20:50
bū, baidies
0 0
Pašlaik mēs izmantojam tikai tehniskās sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību. Vairāk informācijas